Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy az anyafüggő...

Mit tegyek, hogy az anyafüggő 4 hónaposom másnál is ellegyen?

Figyelt kérdés
Kezdetben elvolt bárkinél a babám, aztán egy hétig nem tudtam kimenni vele sétálni, mert meghúzódott a bokám, és ő anyafüggő lett. Ha vele vagyok egy szobában, akkor más is kézbe veheti, etetheti cumisüvegből, de végig engem figyel. Ha nem lát, akkor lesz gond és senki nem tudja megnyugtatni. Az apját napi 2-3 órát látja, napi egyszer ő eteti, minden este ő fürdeti, kettesben mégsincs el vele. Szeptembertől szeretném befejezni az egyetemet, ami azt jelenti, hogy heti egyszer másra kell bíznom. Hogyan próbáljam rászoktatni, hogy mással is ellegyen? Főleg akkor van gond, ha álmos, akkor még sosem nyugodott meg másnál. Csak nekem sikerül altatnom, de nekem 1-2 perc alatt.
2016. júl. 23. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Rossz hírem van: van akinél még 1-1,5 éves (vagy akár még később ) korra sem múlik el. Sok sikert, mert nehéz időszak jön...
2016. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ez teljesen normális.
2016. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisbabák hat hónapig azt hiszik hogy az anyukájuk és ők egy személy, nem tudják külön választani hogy ők két külön lény, ez tudományosan megállapított. Tehát hat hónapig teljesen normális hogy kizárólag téged akar. Bár az én 14 hónaposom még mindig ilyen úgyhogy tarts ki :)
2016. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként, az egyetemre az órákra belehet vinni a babát.
2016. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt kb. 3-7 hónapos koráig..aztán egyik napról a másikra kinőtte, és el lett mással is szépen.
2016. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, hiszen ez természetes. A szeparációs szorongásról hallottál már? Keress rá, és mindent megértesz.
2016. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!