Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Scamp-os melegítő nadrágokról...

Scamp-os melegítő nadrágokról vélemény?

Figyelt kérdés
Mosásnál nem megy össze? Jó minőségűek?
2016. júl. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az 5 éves fiamnak csak ezt veszek, mert tiszta pamut, jó a szabása, elég jól bírja. Nem megy össze, nem fakul, de egy idő után azért megnyúlik a térdnél pl., mint a pamut általában. Én ajánlom.
2016. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy pár, nagyon szeretjük őket, de bevallom, újonnan méregdrágának tartom őket. Ha találsz a zsákbamacskában nektek valót, azt vedd meg mindenképpen!
2016. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én vaterán rendelek, újak és postaköltséggel kb. 2000 Ft egy darab. Ez 128-as melegítőért nagyon nem sok, főleg, hogy nem műanyag. Viszont a kisebb méretekkel nem vagyok tisztában, mennyi, de érdemes a vaterán nézni.
2016. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amit én vettem, azok kinyúltak piszok hamar, (2 db) viszont a bodyk nagyon jók.
2016. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem több méretben van fiú is, lány is. Vékonyabb is, vastagabb is. Semmi baj a minőségükkel. Nekünk nem nyúltak ki, tartják a formájukat, össze se mentek, még csak ki se térdesedtek.
2016. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom elég combos fajta,a mostani csőgatya divat nem kedvez neki.Imádtuk a scampet,azóta is sajnálom,hogy már nem gyártanak a méretében.Pamut,jó a dereka,megfelelően tart,de nem szoros,nem nyúlik,nem bolyhosodik,összességében szerintem szuper.És nem mellesleg,ez az a márka amiből mindent elkapkodtak azonnal amint meghirdettem,ez is azt mutatja,hogy minőségi.Ja,meg magyar!
2016. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Snorri ***** válasza:
Én is csak jót tudok mondani. Bírja a gyűrődést, jó az anyaga, nem fakul, nem nyúlik.
2016. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat, akkor rendelek én is
2016. júl. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!