Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz, hogy a sok...

Tényleg igaz, hogy a sok terhes vitamintól van, hogy sok nő túlhordja a babájat?

Figyelt kérdés
Azt is hallottam, hogy ha vízfejű lesz a gyerek az is ezek miatt van
2016. júl. 24. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jesszus.. :D kepzelem milyen okos embertol hallottad. Az mi, hogy vizfeju a gyerek? Egyebkent a kiirt datum utan szulni tok normalis dolog. 42. het utan beszelunk tulhotdasrol, de altalaban a 41. het kornyeken meginditjak, tehat ez is baromsag. A terhesvitamin szerintem sokkal inkabb az anyuka miatt van. A baba elveszi, ami kell neki a fejlodeshez. Az a vitaminmennyiseg, ami a sajat testem mukodesehez elegendo, szerintem egyertelmu, hogy keves ahhoz, hogy 9 honapig ellasson egy magzatot is. De nem kotelezo szedni, mindenki eldontheti maga
2016. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam,de a kórházban a főnővér mondta,hogy nagyobb súlyú babák születhetnek tőle,de egyébként rosszat nem csinál.
2016. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az kárt tehet ha a kismamák nem szedik a terhes vitamint?
2016. júl. 24. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennel nagyobb badarsagot reg hallottam. Mindkettore valasz: nem.


A vitamin nem szedese pedig a babanak nem fog hatranyt jelenteni,mert o az anyuka szervezetebol kiveszi ami kell...neked jelenthet hatranyt mert hamar elromolhat a fogad lebetegedhetsz, vas hiany alakulhat ki stb egyik sem szerencses egy kismamanak es igy kozvetve a babanak is kart okozhat pl a vashiany koraszuleshez vezethet....tovabba a legtobb terhesvitaminban van folsav, aminek a hianya felelos tobb fejlodesi rendellenesseg kialakulasaert, ezert azt mindenkepp erdemes szedni az elso trimeszter vegeig.. Egyebkent terhes vitamin helyett barmelyik multivitamin megteszi ha szedsz melle folsavat

2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. júl. 24. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még azt is megcáfolnám hogy nagyobb baba lesz a vitamintól. 3 gyerekem van, az első 2800gramm volt a második 3000gramm a harmadik 3550gramm. Mindegyiknél szedtem végig az elevitet. A vitaminokra viszont szükség van mert plafolsav hiány okozza a nyitott hátgerincet illetve egy csomó betegség amiatt alakulhat ki hogy valamiből keveset tud a baba hasznosítani. Én pl vasat is szedtem mert vérszegény voltam mégis a 3. Után nagyon rosszul voltam mert a sok verveszteség p,usz a vérszegenység miatz eléggé le voltam harcolva. Azért ha valaki nem terhes akkor is szokott szerintem ha nem is renszeresen de kúraszerűen vitaminokat enni. Nem mindent tudunk bevinni az étellel.
2016. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!