Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesseg alatt menstruacio...

Terhesseg alatt menstruacio lehetseges?

Figyelt kérdés
Parommal pont peteereskor voltunk egyutt nem vedekeztunk de nem elvezett belem. Nekem altalaban 6-7 napig szokott tartani a menstruaciom de most 4 napig tartott amibol a 3. es 4. napon volt picit tobb es elenkebb piros de akkor se annyi mint amennyi szokott lenni.Miota megjott nagyon faj a fejem faradekony vagyok szinte vegigalszom a napot es sokszor hanyingerem van. A ciklusom altalaban 28 napos es most is annyi volt nem kesett. Szerintetek lehetek terhes esetleg? Koszonom szepen elore is a valaszokat az ekezetekert pedig bocsanatot kerek kulfoldrol irok!

2016. júl. 25. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes de csinàlj egy tesztet az lenne a biztos :)
2016. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) de vajon az mitol lehet hogy most ilyen keves ideig menstrualtam? Es kevesebb is volt..
2016. júl. 25. 18:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát bármitől lehet szedsz valamilyen hormonkészítményt? Nekem is volt ilyen 2 napig mensiztem és csak barnás volt de ne nem voltam terhes.
2016. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Voltunk boltba pont most ertunk haza megcsinaltam a tesztet es negativ :) nem szedek semmit bar a ciklusom elejen megvoltam fazva akkor megfazas elleni teakat ittam meg esetleg erre gondoltam :) koszonom a valaszod aranyos vagy :)
2016. júl. 25. 21:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2016. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azota hanyingerem van undorodok az ennivalotol nem birok enni de meg inni se nagyon es ma reggel hanytam is....ezek valami veletlen egybeesesek lehetnek vagy kismama vagyok? :)
2016. júl. 27. 10:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Na kezd érdekes lenni :D mostmár nem tudom akkor az biztos, hogy nállam most kezdődött a hányinger ma vagyok 6 hetes :)
2016. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Vettem ma egy tesztet holnap reggel megcsinalom es irok hogy mi lett :) Neked pedig szivbol gratulalok jo egeszseget kivanok Nektek! :)
2016. júl. 27. 18:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszönjük :) figyeld azt is, hogy ha halvànyan jelenik meg akkor is pozitív :) kíváncsi vagyok :)
2016. júl. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Idon tul egy nagyon extra halvany csikocska mintha lenne de szerintem mar lehet csak bekepzelem :) most ugy elkonyvelem hogy negativ aztan lehet jovoheten csinalok esetleg meg egyet de ha nem akkor jovohonaoba mindenkepp ha nem jon meg :) remelem Ti jol vagytok?! :)
2016. júl. 28. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!