Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátokat hogy...

Újszülött babátokat hogy fektetitek? Hason, oldalt vagy háton? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kinek h kényelmes de evés után mindenképp oldalt vagy hason,ha esetleg bukik ne nyelje vissza !!!Ha háton fekszik ennek megvan a veszélye!!!
2010. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én oldalt fektettem,mert ha büfiztetés után még esetleg jött valami,akkor az kifolyt a szájából.
2010. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
oldalt aludt általában. az volt kényelmes neki.
2010. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
oldalt, kb. másfél hónapos koráig. Utána csak háton. Oldalt és hason ordított.
2010. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami a babának kényelmes. A lányom pl mindig hason aludt (attól fogva hogy hazahoztuk a kórházból), ha nagy néha elaludt háton, fél órán belül felsírt, akkor hasra fordítottam és még aludt egy órát. Ő így szerette kb fél éves koráig, utána inkább hanyatt, most meg mindenhogyan (17 hós), bejárja az egész ágyat, annyit forgolódik.

De hallottam ilyan babáról is, aki csak hanyatt tudott aludni.

2010. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még van egy hetem a szülésig, de eddig még nem tudtam eldönteni, hogy melyik fekvés lenne a jobb. De majd lehet, hogy tényleg a baba fogja eldönteni. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. ápr. 17. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
oldalt mai napig csak igy alszik el,3 es fel hos
2010. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyén egy hónapos, és legszívesebben hanyatt alszik, a feje mellé húzott kézzel. (Bölcsőhall ellen is a háton fekvés a legjobb védekezés.) Hason ordít. Evés után gyakran fektetem oldalt, főleg ha a büfi nem sikerült neki, hogy ha bukik, akkor kifollyon a szájából, és ne okozzon problémát.
2010. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a baba fogja eldönteni. A miénk utált hason feküdni, pedig a Kislányok általában szeretik. Mi hátra fektettük oldalra fordítva a buksiját.
2010. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!