Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez meddig normális?

Szerintetek ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Meddig "normális" a gyereknek végbélben mérni a lázat?
2016. júl. 28. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha higanyos v olyan lázmérő van, ami nem működik úgy, h odadugod a homlokához v a füléhez, akkor nincs olyan, h normális v nem.

Ha a gyerek megül a fenekén úgy, h a hóna alatt van a lázmérő, akkor már lehet úgy mérni.

2016. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Addig amíg kell.

3 év alatt még túl kicsi a fülkagyló ahhoz hogy a fülhőmérők pontos értéket mutassanak.

Az infrás hőmérő pontatlan, egy izzadó homlok is betesz neki.

Hónaljban csak a higanyos az igazi, de ~10 percig lefogni szerintem nagyobb kínzás a gyereket, mint 10 mp a fenekében.


Lázgörcsös gyerekem van. Lélegeztetni is kellett miatta. Addig dugom a fenekébe a hőmérőt, amíg ki nem növi a hajlamot.

2016. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem mértem a fenekében.Lassan 3 éves. Pici korában érdekelte hogy mi az azért engedte most hogy nagyobb már tudja mire való és emeli a pici karját ha meglátja.szerencsére nem súrűn beteg. 2perc alatt mér addig sztem le lehet kötni vmi játékkal
2016. júl. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Nagy fiamnál kb. 2,5 éves koráig úgy mértem.

Utálta. A Kicsinél most (bár eddig kétszer kellett mérnem, 9 hónapos) hónaljban. 10 percig azért nem kell lefogni, mert addig nem kell mérni. Nekem a doki is mondta,hogy a bírja a kicsi 3-4 percig és oda tudom "szorítani" rendesen, akkor mérhetem úgy. Addig az apja eltereli valamivel a figyelmét. Sőt én már kúpot sem adtam most nemrég,hogy lázas volt. A doki mondta,hogy mehet a Nurophen szirup.

2016. júl. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!