Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kiszámolni mennyit...

Hogyan kell kiszámolni mennyit szopik a babám? Először mértem,4,14 kg volt evés előtt, utána 4,26 kg. Akkor ez mennyi mili?

Figyelt kérdés
Túletettem, most visszavettem, de túl hamar vettem el tőle. Visszaesett a súlya,azért kezdem mérni, amíg rendeződik, vissza nem terelődik a tejem.
2016. júl. 29. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
120 mili
2016. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kivonod egymásból a kettőt.

Viszont nem értem, hogyan etetted túl, meg hogy vettél vissza. Szerintem szopizzon annyit, amennyit kér, nehogy kevesebbet adj szegénynek!

2016. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahány gramm, annyi milli. Tehát 120.
2016. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

120 mili.


De egy babát nem lehet túletetni,ne tankönyv szerint etesd, hanem az igényei szerint.

2016. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

majd a marhapörit is mérd le, 10 dekánál ne egyél többet, mert szerintem túl sok a súlyod!

amúgy ez a méregetés soha nem pontos, már cssak az anyatej milyensége miatt sem, hiszen reggel vizes, este nagyon zsíros a tejed. így reggel 150ml-el lakik jól, este meg elég lehet 50ml is. miért akarod megszabni, hogy mennyit eszik? ez így nem lesz jó, se neki, mert eleve táplálkozás zavarra neveled, te meg depis leszel és idegbeteg

2016. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
majdnem kidurrant a mellem,mert előtte nagyon gyakran evett fél óránként,aztán nagyon feltelt a mellem,amikor 2 óránként kezdett enni,és azt mind megette és feszült a hasa. Aztán elvetem tőle túl hamar és a tejem is visszaapadt.Ez így működik,adok-kapok,amennyit adok,annyi termelődik,ha sokszor,akkor sok,ha ritkábban,kevesebb termelődik. 2. gyerek tudtam ezt,csak 1 nem volt ilyen hamar hasfájós.
2016. júl. 29. 12:39
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kell gúnyolódni,sosem mértem evett amennyit evett,csak elő is túl lett etetve már 2 hónaposan 7 kg volt,ordított úgy feszült a hasa,nem akarom elkövetni még egyszer ezt a hibát,a doki szólt rám,h vegyek vissza. csak sajnos most nagyon visszavettem,ezért mérem. Világos?
2016. júl. 29. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen babák. A kisfiam is állandóan túlette magát, addig ordított néha, amíg több részletben nem bukta vissza a felesleget. De ez így akkor se jó. Őt figyeld nagyon. Az enyém elkezdte nagyon mozgatni a lábait amikor kezdett neki sok lenni, ott volt elég. Azt persze nem tudjuk a te babádnak hol van ez a pont de ki tudod tapasztalni, ha őt figyeled.
2016. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!