Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hossal balaton?

4,5 hossal balaton?

Figyelt kérdés

3.gyerek.a ket nagy miatt mennenk.

Volt aki ekkora babat belevitt?nem egy erzekeny gyerek.nyugodt,szeret autozni.

Es ha be is vinnem,ugy gondoltam,hogy a kezemben,addig mig a labikoi bele ernek.tehat nem szeretnem orakat usztatni nyakig a vizben.

Van olyan sapija ami hatul hosszabb.es jol bekennem 50+os naptejjel.

Menni mindenkepp megyunk.a kerdes az,hogy bele merjem e vinni a vizbe.


2016. júl. 30. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

4 hónapossal voltunk nemrég, és még megyünk is le. Belevittük kézben, vigyázva (bár én úszó voltam, így kicsit nagyobb az önbizalmam a vízben:)).


Nem vittünk be neki semmi úszógumit, mert ugye nem ül még. Szép lassan beletettem a mellkasa közepéig. Hangosan nevetett, sikítozott, mosolygott. Kb. 10 percet voltunk benn, nekem combnyakig ért a víz ott. A férjem a lépcső aljáig jött, ott átvette. Be volt kenve naptejjel, volt rajta póló és naci és úszópelus és karimás sapka.


A barátnőmék szintén ekkorával voltak az Adrián most, belinkelem, ő mit vett neki, azt mondta, hogy ott mindenkinek ilyen volt és tök jó volt. De sajnos ők a parton vették ezt, nem tudom, Brendonban pl. kapni-e, keményebb anyagból van, nem úszógumiszerű: [link]

2016. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézd, megtaláltam a brendonban is hasonlót: [link] Baby Ring a neve
2016. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez igen...eleg morbidul nez ki 😂😂😂😂😂

Hat mi vettunk ilyen baba uszogumit,11kiloig jo.de En nem akarom hasznalni,csak apa kedveert vettuk.nem tudtam meggyozni,hogy nem kell.

Brendonban vettuk,ott ket eleado is azt mondta,hogy ebbe belerakhatjuk.

2016. júl. 30. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!