Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek a Balaton partra a...

Mit vigyek a Balaton partra a 4 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyünk, egy napra. Ezeket gondoltam: babavíz, tápszer, pelenka, úszópelus, textilpelus, pelenkázó alátét, naptej, pihenőszék, csörgő, body, kalap, naptej. Kihagytam valamit?
2016. júl. 30. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

pihenőszéket nem vinnék konkrétan a partra. Mi is ennyi időssel voltunk, fontos még szerintem, hogy legyen rajta póló a vízben.


vidd az orvosi kiskönyvét, a taj kártyáját, ha baj lenne (de legalábbis a szállodába vidd).


a vízbe valami neki (pl. fej alatt tartó úszógumi).

2016. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy nap alatt hogy oldjátok meg a strandolást, ha ennyi időssel 11 és 16 óra között nem javallott napon lenni? (Nem, a fa árnyéka sem véd meg, szűrt fényként ott is átmegy az UV sugárzás.)
2016. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pihenoszeket En sem vinnek.

Nalunk is 4 hos van,mi is megyunk a napokban.

Ilyen felsatratok van?az nagyon praktikus.

Amugy van ket nagyobb gyerekem,es bizony van,hogy delutan 2 kor megyek ertuk a picivel.bizony bizony,napon....hat meg el,le sem egett.

A strandolast meg mi ugy fogjuk megoldani,hogy reggel 9re leerunk,akkor kicsit furdik a pici is,aztan jatszik a parton az uv szuros sator plusz arnyekaban,es alszik.es delutan 4 utan is bevisszuk ujra.addig mi felnottek felvaltva megyunk be a nagyokkal.e ste 7-8 kozott indulunk haza.

Kedves 2 es.ti kirandulni sem mentek nyaron pici babaval?vagy csak este setaltok?naplemente utan?

Ertem En,hogy a picikre extran kell vigyazni,de senki nem olyan hulye,hogy naptej,sapka,polo nelkul orakat aztasson egy gyereket a balatonban.

2016. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Nem naplemente után, de mivel nekem extra fehér bőröm van, én magam sem megyek ki hosszabb időre a napra 3-4 előtt.

Ha megyünk valahová, akkor kocsival, azon meg van hővédő fólia.

De nyílt napon, UV védelem nélkül sem a gyereket, sem magamat nem hagyom pár percnél tovább. Más egy épület, tető árnyéka, azon nem hatol át, a faleveleken viszont igen.

Felnőttként is égtem már le fa alatt, pedig le is voltam kenve, de anyám elmesélése alapján pár hónaposan, ugyanígy égtem meg - nem tudta, hogy a fa árnyéka semmit sem ér.


Tehát, ha a kérdező visz valami tetőszerűséget, ami teljesen blokkolja az UV sugarakat, akkor oké (bár ilyen durva melegben nem biztos, hogy egy pár hónapos élvezné a kintlevést délben). Viszont arra nem támaszkodnék, hogy vannak fák a parton.

2016. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!