Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyerek 40 felett?

Második gyerek 40 felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 3,5 éves kisfiam, és mivel őt is viszonylag idősen szültem, ezért nem is terveztünk második babát. Természetes úton védekeztünk, és ez működni is látszott, egészen máig, amikor is kiderült, hogy ismét várandós vagyok :)

Még a hatása alatt vagyok, és az első sokk után persze nagyon örülünk. Csak meg szerettem volna kérdezni, hogy van-e itt valaki hasonló élményekkel, és hogy hogyan élte meg?


2016. júl. 30. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak gratulálni szeretnék szerencsés vagy!
2016. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

39 évesen szültem az elsőt, semmi gond nem volt. A második gyereket egyéb- tehát nem eü. és nem a korom miatt nem vállaltam.

Gratulálok!

2016. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nem vagy idős hozzá, ha erre gondolsz. Nekem egy ismerősöm 40 évesen szülte az elsőt, aztán gyors egymásutánban még kettőt. Neki akkor alakult úgy az élete, hogy gyereket szeretne, addigra találta meg élete párját. Jól vannak, boldogok együtt, mind az öten.
2016. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!