Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ösztönözzem két hónapos...

Hogyan ösztönözzem két hónapos babám, hogy ellegyen hason?

Figyelt kérdés
Nem szereti, akármikor teszem hasra, nyugtalan lesz, sír, kínlódik. De fontos volna a fejlődés miatt, a fejét emelje, stb. De erőltetni sem akarom, kínozni
2016. júl. 31. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

A gyerekorvos azt mondta, ha egy percet bír, egyet kell hagyni. Aztán már kettőt bír, stb. És tényleg! 4 hónaposunk hason üvöltőből már hason nevető, kurjongatóvá vált, erőltetés nélkül. Ne kínozd!


Egyébként gyógytornásznak megéri megmutatni, nem merevek-e a nyakizmai és azért utál-e esetleg hason lenni.

2016. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld egy nap többször 1-2 percre. Illetve ami sok babánál beválik üres ásványvizes üveget ha nyomkodood, vagy teszel bele rizset mondjuk és rázogatod, csörgőt ilyesmit teszel elé.
2016. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél elé tükröt, vagy fektesd a melkasodra. Nálunk ezek váltak be.
2016. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szeretett hason aludni soha és nem is erőltettem ,viszont a védőnő mondta hogy naponta 2-3 alaklommal fektessük hasára hogy a hátizmok ne tapadjanak le mert az veszélyes a tüdőre ha sír annál jobb,közben a fejét emelgeti ha pár hónapos 2-3 akkor szépen meg is tartja már.Ennyi a lényeg aludnia nem kell hason.
2016. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem szeretett, így max egy percet, ha bírt 2 hósan úgy lenni, vissza is fordítottam, erőltetni kár.

Aztán két és fél hónaposan magától fordult hasra, mert tetszett neki a fordulás. Innentől volt hajlandó mosolyogva hason lenni és nézelődni...:)

2016. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!