Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elálló fül öröklésére...

Az elálló fül öröklésére mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Ha apukának elálló fülei vannak, mennyi az esélye hogy a baba is örökölni fogja?
2016. júl. 31. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Vagy igen, vagy nem.

Amugy meg, ha elallo fule lesz is szeretni fogod, ne aggodj. Kifejezetten szexi is tud lenni a ferfiaknal szerintem, a lanynak pedig eltakarja majd a haja. En eddigi eletem soran egyebkent meg nem talalkoztam annyira elallo fulu emberrel, hogy azt mondtam volna, hogy na ez mar tenyleg gaz. Meg hat mondom, nincs is garancia ra, hogy elall majd neki. Emiatt igazan kar lenne nem gyereket vallalni.

2016. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek eláll, felnőtt forára hozzánőtt a feke, nem olyan vészes, de gyerekként 2 nagy fül volt az egész feje :D :D

A kisfiúnknak gyönyörűszép füle van, tőlem örökölte :)

2016. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy szeretni fogom, ez nem kérdés:), csak a páromat nagyon sokat csúfolták gyerekkorában és azt monsta iszonyú rossz volt ez neki.
2016. júl. 31. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak is nagyon eláll. Nem is el, hanem hajlik előre. Azt hiszem ezt mondják denevérfülnek. Méretre nem nagy. A kisfiunk sem, és a kislányunk sem örökölte. A fiamnak eláll ugyan, de nem úgy és nem annyira. A lányomnak tök normális füle van.

Viszont barátnőm kislánya a nagypapától örökölte azokat az igazi elálló füleket. Neki is és a férjének kimondottan fejhez simuló füle van.

2016. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A férjemnek icipicit áll el, apukájának jobban, és két testvérének is, egyiküknek nagyon.

Az én családomban apai ágon láttam egy fotót a nagypapámról (nem ismertem már), és neki is eléggé eláll.

Nekünk eddig három gyerekünk van, kettőnek egyáltalán nem, egynek meg úgy egy kicsit, kb. mint apukának.

Ő ráadásul kislány, de eddig nem cikizték emiatt sehol, valahogy jól illik a személyiségéhez, az arcához.

Szerintem fontos az is, hogy hogyan álltok hozzá ehhez, mert ez ugyanolyan, mint az, hogy valakinek széles a csípője, vagy vastagabb combja van, vagy éppen alacsony, stb. stb.

Megfelelő önbizalommal és kisugárzással mindenki lehet szép.

Ha egy gyerekről lepereg a csúfolódás, akkor viszonylag hamar abba is marad, már ha egyáltalán elkezdődik...

2016. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
50% az esèly
2016. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem egy nagy dolog, ha úgy döntötök, hogy megplasztikáztatjátok. Sem időben, sem összegben nem sok egy ilyen fül korrekciós műtét, a gyerekek meg meg sem érzik jóformán.
2016. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk senkinek sem volt ellátó füle, legalábbis nem tűnt még fel, a babánk mégis kis dumbó lett😂
2016. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányunk a páromra hasonlít jobban, de hála az égnek a füleit nem tőle örökölte. A bal füle jobban eláll egy picit és párom halálra idegesít vele, mindig le akarja ragasztani, mert attól fél, olyan lesz, mint az övé.:D
2016. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!