Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik név tetszik jobban?

Anonymus0123456789 kérdése:

Nektek melyik név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Nem sokára, meg fog születni a kislányunk, viszont a párommal nem igazán jutunk düllőre a nevével kapcsolatban. Nekem a Fruzsina, Rebeka, Izabella nevek tetszenek, neki viszont, az Amira, Titanilla nevek. Nektek melyik név tetszik jobban, akár ezeken kívűl is? :) A kicsi vezetékneve Orosz lesz. :)

2016. aug. 1. 08:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Fruzsina nagyon nagyon nem, Titanilla se igazán, azonkívűl mind tetszik.

Sorrendben: Rebeka, Izabella, Amira, Titanilla, Fruzsina

2016. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha jól hangzik a vezetéknévvel, akkor a Titanilla jó választás. Különleges, de még vállalható név. Az Izabella is tetszik. A többi abszolút nem.
2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A Fruzsina nem illik a vezetéknévhez az én fülemnek, pedig amúgy szeretem. Az Amira simán nem tetszik. A többi név jó is, és illik is. Talán a Titanillát választanám most így hirtelen. :)
2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem a Fruzsina tetszik csak.
2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Amira, Rebeka, Izabella kozul vmelyik.
2016. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Orosz Rebeka tetszik legjobban.

Ötletem még az Orosz Lilien.

2016. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Orosz Rebeka Titanilla még teljesen vállalható.
2016. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2 pont neked, 1 a férjednek. Izabella, Rebeka, Titanilla, ami tetszik. A Fruzsina nekem nagyon nem jön be, az Amira szép lenne mondjuk egy egyiptomi kislánynak, de nálunk erőltetettnek érzem.
2016. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az Oroszhoz ezek közül a Rebeka illik leginkább. A magánhangzóval kezdődő betűket zárjátok ki, mert csúnyán fog hangzani, olyan lesz mintha egybemosódna pl OROSZ SZIZABELLA.

Oroszi zabella. Szóval érted :D

2016. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Fruzsina: nekem valahogy hangosan kimondva furcsán hangzik a vezetéknévvel, de nálam még így is a 2. helyen áll

Rebeka: tucatnév és nem is tetszik

Izabella: a felsorolt nevek közül ez tetszik a legjobban, szerintem a vezetéknévhez is passzol

Amira: egyre több van belőlük, nekem semleges

Titanilla: nem tetszik

2016. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!