Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek 15...

Van itt olyan, akinek 15 hónapnál idősebb a babája és még nem jár?!

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnek már hónapok óta jár a babája önállóan, az én babám még mindig mászik...nem foglalkoztam ezzel igazából, tudom, hogy 18 hónapos korig ez normálisnak tekinthető... de úgy látom, hogy nem csak arról van szó, hogy fél elindulni (nem meri ez tény), de az egyensúlya sincs még ott. Ez nem gond? 1-2 lépést tett már mikor csalogattuk, de azonnal eldől. Egyszer megpróbálta önállóan is, két lépés után elesik. Nem csupán popsira huppan, hanem rendesen elveszti az egyensúlyát. Állni sem igen mer, csak akkor ha elfeledkezik magáról, pl. játék közben. Állni egyébként képes elég sokáig, amíg észre nem veszi magát és gyorsan le nem ül. A kortásrai már szaladnak..
2016. aug. 1. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szomszéd kisfiú. Áprilisban volt egy éves.
2016. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Fiam is áprilisi. 15 hónaposan indult el. Addig négykézláb ment. Barátnőm fia 17 hónaposan.
2016. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A lányok általában hamarabb kezdenek el járni. De......

Keresztfiam 9 hónaposan kezdte el a.járást.

Hónap közepén lesz egy éves és mindig sétál. Négykézláb már nem is mászik. /Kisfiú /

2016. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szomszédomnak 17 hónaposan indult el a gyereke, másik szomszédomnak most 14 hónapos, de még közelébe sincs annak, hogy mostanában menni fog, néha szokták vezetgetni de annyira instabil lábon áll még olyankor is hogy szerintem még az is korai neki. Felállni is csak ritkán áll fel, inkább kúszik. Ülésből is képes eldőlni.
2016. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2016. aug. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!