Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám még csak 7 kg?

10 hónapos babám még csak 7 kg?

Figyelt kérdés
Jó súlyal született 3610, csak nagyon lassú tempóban hízik, volt olyan hónap hogy nem hízott semmit, szinte mindent megeszik csak nagyon keveset. A Védőnő kifejezte nemtetszeset, de semmi érdemlegeset nem mond vagy tesz ez ügyben.
2016. aug. 4. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

kevés.

vashiány? vetettél vért?

2016. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem fog senki semmit tenni a gyereked dolgában,neked kell utána menni. Tapasztalat.
2016. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas?
2016. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
69cm
2016. aug. 4. 09:03
 5/12 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék? Hová vigyem? Nem a Védőnőnek kellene beutalnia?
2016. aug. 4. 09:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem rossz a súlya, hiszen alacsony is. De egyébként az orvossal beszelj ha aggódsz
2016. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon jó kedvü baba, 2 percre nem áll le, mászik, ül,fel áll, kapaszkodva lépeget,sl szóval e téren minden rendben, csak a súlya aggaszt. Mikor meglátok vele egykorú babákat olyan kis husisak mellettük az enyém 2-3 hónapot letagadhat. Mindenki mondja hogy így van jól örüljek neki hogy nem olyan hizekony.
2016. aug. 4. 09:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosnak kell beutalót adnia. Az én babámat rögtön küldte vérvételre és hasi uh-ra, mikor egy hónap alatt semmit nem hízott.
2016. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg neked kell utánajárni. Lehet semmi baja nincs csak alacsony és ahhoz képest arányos a súlyával de ki kell zárni pár dolgot azért.

Tudom az én babám sem éppen az átlag de ő 77 centi és 9,8 kg most 10 hónaposan, mi is magasak vagyunk egyébként, ő szintén nagyon mozgékony és ügyes de a tieddel ellentétben nagyon sokat eszik, ez mindig is így volt.

Viszont volt egy hónap amikor semmit nem hízott és akkor húgyúti fertőzése volt, mint utólag kiderült. Igaz túl jó kedvű sem volt hanem elég sírós, csak egy példának szántam.

2016. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én babàm is ilyen kis súlyú és lassan hízik. 7 hónapos, 6330 g és 70 cm. 3050 g és 55 cm volt születésekor. Ma voltunk a védőnőnél és neki sem tetszik a dolog az elejétől. Voltunk gyerekorvosnàl is, ahol azt mondtàk tej érzékenység és tàpszert vàltottunk, de a helyzet nem javult. Voltunk màsik gyerekorvosnàl, aki azt mondta, hogy semmi gond hisz minden hónapban hízik egy keveset és jókedvű baba, nincs semmilyen területén lemaradva.

Így azt mondta a védőnő, hogy ne ötször etessem egy nap, hanem hatszor. Itt csak az a baj, hogy ha ő nem éhes akkor nem eszik. Erőltetni pedig nem szeretném.

A màsik amit javasolt a sinlac/sinemil pép. Attó elhiszem, hogy bíznak a babàk, mert tömény cukros az egész én még ezt nem adom neki. Szóval elfogadtam, hogy az én gyerekem vékony, de arànyos testű kisbaba.

2016. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!