Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Választ keresek miért van ez?

Választ keresek miért van ez?

Figyelt kérdés

A fiam 11 hónapos lessz egy pár nap múlva és aggasztó hogy igy alszik. Szoval már régóta kb 3 hónapja megy igy, hogy napközben elalszik fél óra után elkezd vagy nyeszeregni és utanna keserves sírás vagy egyből sírás.

A gyerekorvos azt monta azért mert ölbe altatom. Jó akkor jött a babakocsi ,hinta elaludt benne s tettem a kiságyba de eltelt a fél óra kész sir. 6 foga van és most nem látszik kilátásban.

Ez megy éjszaka is: Este megfürdik,megissza a tejcsit s kb fél 10,10 körül már alszik, sokat forgolódik,nyeszereg aztán felsir . Lehet a fogzás a háttérben? Van mégis ilyen rossz alvó?



2016. aug. 4. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia az én fiam 10hónapos múlt de nálunk is egy kín az elaltatás és az alvás is.Az éjjel is óránként ébredt,nappal ha el alszik kb egy óra múlva meg ébred de vissza tudom altatni,és még alszik kb 1órát.Én fogzásra és a mozgás fejlődésre gondoltam,van már 5foga most nő a 6-dik.Egész nap kúszik,most tanul mászni,bútorok,ágy mellett ügyesen lép,meg ha fogom a kezeit.De nem minden nap alszik ilyen rosszul és én is ölben altatom :)
2016. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a fogzás tipikus jele volt...most 13hónapos, 18 foga van...hat mit mondjak, megszendvetük őket😂
2016. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez normális az enyém 2 éves koráig így volt.
2016. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,megy a zold kéz 👍
2016. aug. 4. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
10 honapos, ugyan ez megy egy ideje...:( nincs egy szem foga sem!:(
2016. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos, 6 foga van, gyakran csinálja ezt ő is. Fogaktól teljesen függetlenül. De ő nagyon érzékeny pocakú, refluxos baba és nála hasfájás miatt szokott ilyen lenni, ha egy új ételt nem bír. Olyankor pukizik is rendesen mikor altatom és megnyugodott végre.
2016. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is reflux-sak vagyunk, mióta neki nem rántással főzök enyhült a hasfájás és a hányás
2016. aug. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!