Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fejpántnak van vmi haszna...

A fejpántnak van vmi haszna csecsemőknél vagy csak cukiságból teszik rájuk?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
És ezt miért a terhesség kategóriában kérdezed?
2016. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemtom,most fogok szulni es vasarolgatok.
2016. aug. 4. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyesmit.képen láttad vagy az utcán?
2016. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Leginkabb kepeken,ujszulott v par honapos babakon (utcan nem szoktam be kukucskalni a babakocsikba)
2016. aug. 4. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nincs haszna.
2016. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Kopasz babáknál dísz. Hajas babáknal funkcionalis. Bar az en hajasom meg 11 honaposan sem turi, pedig jo lenne, mert a szemebe log es csat meg nem marad benne, gumit is kihuzza, igy marad a fesulgetes (el a homlokabol).
2016. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csecsemő füle érzékeny. Szeles időben védeni kell a fülüket, van mikor olyan idő van, hogy egy pánt is elég. Ha őszi/téli babád lesz, akkor ne vegyél, mert úgyis sapi lesz rajta. Igaz nekem kisfiam van és nem adok rá fejpántot, szeles időben sapit de szoktam látni babákon.
2016. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez főleg Amerikában divat, és babafotózásoknál szoktak ilyet, de amúgy teljesen felesleges. Nekem sose jutna eszembe, ha szeles az idő, akkor meg ott a sapka, az legalább ér is valamit.
2016. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm a kislányára csecsemő korától adta,hogy ne álljanak el a fülecskéi. Most 2 éves a kicsi,de szegénykének nagyon elállnak. Semmi haszna,de nagyon cuki a kicsiken. Nekem is lányom lesz és tuti veszek neki én is 🙂
2016. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem idiotán néz ki,nem volt a nagynak és a kicsinek se lesz. Nagyobbként sincs a nagyon,mert annyi haja van,hogy meg se marad rajta.
2016. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!