Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még van olyan baba aki ugyaníg...

Még van olyan baba aki ugyanígy reagál?

Figyelt kérdés
10,5 hónapos a kisfiam és ha rá szólok hogy nem szabad,ezt ne csináld... Megrázkódik mint amikor végig fut a hideg a hátadon.Vajon valami idegrendszeri probléma lehet.Előre is köszi a válaszokat!

2016. aug. 5. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinű megijef
2016. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megijed
2016. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hogy valamit nagyon elszúrtam ha a gyermekem kezd félni tőlem,pedig nem kiabálok vele én is unom naponta kell mondjam hogy nem,nem szabad stb de mindig a leg veszélyesebb helyzetet és helyet nézi ki magának!
2016. aug. 5. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Azèrt vagy mellette egèsz nap hogy ne engedd veszèlyes helyre. Hiába unod, ez a dolgod.

Az èn fiam 9hós, ő vigyorogva vissza kiabál nekem hogy MEM. Ès csinálná tovább amit nem szabad :D

2016. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!Úgy látszik rosszul fejeztem ki magam,egyáltalán nem unom hogy mellette kell üljek és vigyázzak rá,csak a helyzetet hogy még úgy sem érti.Ezentúl nem is fogom annyit használni a NEM szót,inkább el viszem vagy elterelem a figyelmét másképp.
2016. aug. 5. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Előzö vagyok. Bocsi ha nyers voltam.

Csald el onnan

Èn nègykèzláb mászok el fotel-szèk mögè, onnan kukucskálok. Ha èszrevesz rohan oda hozzám

Ez nálunk most nagyon menő játèk. :D próbáld ki

2016. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a kukucs játék nálunk is a kedvenc :)
2016. aug. 10. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!