Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos baba baby pancsolóba?

2hónapos baba baby pancsolóba?

Figyelt kérdés
Ma megyúnk wellnes fürdőbe,ahol van baby pancsoló is.Szerintetek bevihetem oda a kisfiam?
2016. aug. 6. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem félted a lábmosó tisztaságú víztől, hajrá!


Még a 11 hónapost se raknám bele. Semmi szüksége egy jó kis fertőzésre. Hutival kétszer is voltunk kórházban, nem jó móka (és strand se kellett hozzá).

2016. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapost? És akkor ott tartod? A pancsolónak onnantól van értelme,h tud ülni, járkálni, játszani benne. A kisebb babákat inkább nagyobb medencében szokták "úsztatni". De egy 2 hónapos ehhez is kicsi.
2016. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy paramami, de én nem vinném be. Talán másként gondolnám, ha nyári babám lenne, talán...
2016. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2.gyerekem, aki most 4 honapos meg a mi kerti medencenkbe sincs helye egyelore...


Nem vinnem

2016. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fél évesemet sem vinném bele
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon korai. Három hónapos korától babaúszásra való, nagyobb medencébe szerintem mehet, alapvetően nem vagyok strandellenes.
2016. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok paramami, sőt. De 2 hónapost biztosan nem vinnék baby pancsolóba. Egyébként majdnem biztos, hogy nem csak babák lesznek ott, általában nagyobb gyerekek is vannak akik lefröcsölhetik, megijedhet tőle (a fertőzéseket már írták), vizet is nyelhet. Tavaly nyáron született a kisebbik lányom (júniusi), augusztusban voltunk mi is élményfürdőben de a picur kint az árnyékos helyen, babakocsiban aludt és egyikünk mindig vele volt.
2016. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
felesleges,ugy se fogna fel belőle semmit,nem élvezné még...
2016. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár sok picit látok, de én nem vittem anno az enyémet, pedig nyár eleji baba. Azon a nyáron ki volt lőve a strand. Ha lett volna nagyobb, akkor mentünk volna, de bevinni a vízbe akkor sem vittem volna.

Már 2 éves. Legutóbbi strand után éjszaka lázas lett és másnap ment a hasa. Egy ilyen pici ha valami hasonlót elkapna veszélyes is lehet!

2016. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Es
2016. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!