Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyosom mindenben beszologat,...

Anyosom mindenben beszologat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az orvos anyosom azota hogy megszuletett a kisbabank mindenben beszologat.Most 6 honapos a babank.Amikor jon latogatni,elveszi tolem a babat,uralkodni akar rajtunk.Amit csinalok semmi se jo,az en eleti latosomat,kereseimet hulyesegnek talalja.Egyaltalan nem tartja tiszteletben semmi velemenyemet.Mindenben megsertodik.Azert mert orvos szerinte O tudja mindent,en pedig semmit.Amijor kerek tole hogy kezet mosson babazas elott,ez is baj.Hattam mogotte ferjemnek meg mondja magaet rollam.Mindent anyukam megvette (babaruhak,kelengyet-amenyuben is neki sincs sok penze),es amikor kis segitseget kertunk anyosomtol mondtta hogy nem tudja.Semmiben nem segit csak beszologat.Megorulok,mit tegyek?koszonom a valaszotokat.

2016. aug. 6. 14:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Le kell epiteni a kedves mamat, ennyi! Ha megsertodik ugy a legjobb!:)))
2016. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Beszélj a férjeddel, hogy szóljon rá, az ő anyja, "kapcsolja le" ő.

Ha a férjed nem áll ki melletted, akkor gondban vagy. Akkor egy új zár kell az ajtóra és nem jöhet többé...

2016. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Hatârozottan mondd meg neki, hogy lehet hogy nem a legjobb, de a te(ti) döntésetek, amit tiszteletben KELL tartania. A férjed melléd áll?

Ha nem tarja be, akkor korlâtozott látogatást kell bevezetni az idegeid védelmében.

2016. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kellett volna megvárni, míg felnősz ésszel a gyerekvállaláshoz. Akkor tudnád, hogy kezeld a rámenős anyóst és lehet, akkor eleve nem kezelne ügyefogyottként.
2016. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

hát, olvasva ezt a szöveget, nem lep meg, hogy úgy gondolja, nem árt a tanács...


Ha anyudnak nincs pénze, miért ő vásárolt? Te meg a férjed esetleg??? És anyós pénze jól jött volna akkor, de a tanácsa az nem.

2016. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj meg egy épkézláb mondatot leírni,aztán talán az anyósod sem fog széllemileg szintjén alulinak gondolni!
2016. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
*szellemileg
2016. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%

Kedves utolsó vannak kezelhetetlen anyósok is.

Lehetsz attól érett vagy éretlen ha az anyós egy nem normális(bocsánat a kifejezésért).

Az én anyósom az meg túl okos!!.

Mi egy udvaron lakunk még pici volt bele szolt m

2016. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

nem igazán értem a szöveget. te lenni magyar?


most az a baj, hogy mikor megy babalátogatóba akkor ő fogja a babát és nem tesz a popótok alá mindent?

mert ezek teljesen normális dolgok, inkább az a fura, hogy szerinted nem az. mibe szól bele? abból a részből egy szót nem értettem :/

2016. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Ferjem all mellettem de nyilvanvaloan neki minden annyira nem faj,mert sajat anyukaja.Azert az En anyukam vett minden mert kedves ferjemnek nincs penze,viszont anyosomnak van,de o szerinte 18 eves koraig felnevelte gyereket,utanna mar semmiben segitseg nem kell.En,nekem,a csalad az hogy ha barmi van,egymasert ott vagyunk.Ez igy nem csalad.Tanacsot akkor jo adni amikor valaki igenyel,kulonben a tanacsadot hulyenek neznek ki szerintem.Esszel csinal az ember gyereket,tanacsadasra pedig megy ha igyenyel.Koszonom nektek!
2016. aug. 6. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!