Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után állt helyre...

Mennyi idő után állt helyre az alvásotok?

Figyelt kérdés
A kisgyerekhez éjszaka sokszor fel kell kelni, ezért mire rendesen tud aludni a gyere az anyuka alvás ciklusa ezt megsínyli. Nektek mennyi idő után állt helyre az alvás és múlt el az, hogy túl korán felébredtetek magatoktól?

#korai.ébredés #alvás.ciklus
2016. aug. 6. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én alvásom jó. Én tényleg annyit alszom, amennyit a baba hagy. Tegnap éjjel egyszer kelt 3-kor, addig én se keltem fel, fél 4-re visszaaludt és én sem forgolódtam ezután, hanem aludtam is vissza. Majd megint akkor keltem, amikor ő.

Az első hónapokban viszont (talán 3-4 hónapig) volt gondom az alvással, izzadtam akármilyen volt a hőmérséklet és sokat forgolódtam.

2016. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem értem a kérdést. Arra vagy kíváncsi, mikor aludtuk át az éjszakát? Ez 8 hónapos kor volt. Magamtól túl korán sosem ébredek fel, mindig a gyerek ébreszt. Vagy az ébresztőóra, ha munkába megyek.
2016. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor már a baba átaludja az éjszakát addig eltelik nálatok pl 8 hónap másnál egy év. Na most ezalatt az idő alatt az anyák hajlamosak rászokni arra, hogy maguktól felébredjenek s miután a baba már nem kel fel éjjel az anya mégis. Na és ennek az állapotnak az elmúlására lennék kíváncsi, hogy mennyi idő.
2016. aug. 6. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem keltem, ha nem ébresztett a baba. Szóval ez nálam nem így működött...
2016. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam sem volt. Van a környezetemben 8-10 anyuka, ők sem meséltek ilyenről. Mindenki akkor alszik, amikor a gyerek hagyja, nem ébred, ha nem muszáj.
2016. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem aludtam át éjjelt kb.4 éve. Az első 3 éves koráig kelt utána terhes voltam a másodikkal pisilni jártam ki, most a másodikhoz kelek 2x szoptatni. Amikor aludhattam volna is, 3-4 óránként maximum megébredek. Nekem sajnos átàllt a rendszerem. Nem tudom később milyen lesz, visszaállok e..
2016. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
2 évesem van, aki 5 hónapos korától nem kel éjjel enni, szóval a fogzás vagy betegség miatti ébredést leszámítva reggelig alszunk. Eszem ágában sincs korábban ébredni, mint a gyerek, illetve most már az ébresztőóra kelt, mióta újra dolgozok.
2016. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Bocs az offert, de szövegertes az nem megy.... A kérdés nem azoknak szól, akik csak a gyermek ébredésere kelnek.... Hihetelen... Magyar mentalitás...
2016. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább a kérdezőnek nem sikerült normálisan feltenni a kérdést?
2016. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

En rogton ertettem, h mire kivancsi a kerdezo.

Gondolom az erti, aki tapasztalja a problemat.

Nekem is atallt a bioritmusom. Van egy, maig rosszul alvo 3 evesem es egy jol alvo 8 honaposom.

2016. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!