Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha nem ebédelünk?...

Nem baj, ha nem ebédelünk? Egy hete nem kér.

Figyelt kérdés

Volt, hogy megtudtam etetni főzelékkel, de olyan furcsán evett, hogy megvártam, hogy jelezzen, és egész egyszerűen nem kell neki az ebéd. Így néz ki a nap:

-reggeli 150 ml tápszer

-10 körül 100-150 gramm gyümölcs

-4-5 körül tápszer és gyümölcs

-vacsora tápszer.

Jó a súlya, sőt, amiatt nem aggódom. De csak kéne egy kis zöldség meg husi nem? Tömni nem akarom, hiszen akkor elhizik. 6 hos kora óta eszik ebédet, jó étvággyal, eddig szerette, most 8 hónapos.


2016. aug. 7. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy nyolc hónaposnak nem étkezés egy napra, ne is haragudj. Tápszer meg gyümölcs?
2016. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a 2. és 3. evés között kéne még valami tartalmasabb, ez így nagyon kevés szerintem, és nagyon sok idő telik el a két étkezés között.
2016. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Mikor kezdtek hozzátáplálni, ha 6 hónapos korára már ki volt váltva egy étkezés?! Vagy mi az, hogy azóta eszik ebédet? Más még akkor kezdi el nézegetni a táblázatokat, hogy mit is adjon neki először.


Tápszerből is 210-et kéne ennie még napi 4-szer, de minimum 3-szor. A tied kétszer kap és akkor is csak 150+valamennyit, mert azt nem írod. Vagyis minimum 630 helyett mondjuk 300-at kap.

2016. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hogy hizna el? Mikor nem kapja meg a kello mennyiseget. Probald tobbszor etettni.
2016. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Pontositok ! 4 hos korában kezdtünk hozzataplalni, védőnő tanácsára! 2 hónap alatt kivaltottunk 2 etkezest. Nem hiszem, hogy keveset eszik . Hiszen 30 dekat hízott az elmúlt hónapban. Ha nem enne rendesen nem hizna. 3 kilóval szuletett, most majdnem 8 kiló.

Reggeli:150 ml tsz.

10orai 100 150 gramm gyümölcs

Ebéd régen főzelék husival 150 -200 gramm

Uzsonna 180 ml tápszer és gyümölcs mert igényli, mi is vele eszünk

Vacsora 210 ml tápszer

Én úgy számolom ez így összesen 610 ml tápszer.

2016. aug. 7. 14:24
 6/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy értettem, hogy a már elkészített tápszer, én mindig úgy számolom a napi minimumot, mielőtt még megvádoltok, hogy nem tudok számolni a milik a víz mennyiségére utalnak, mert úgy van feltuntetve a dobozon /150 ml víz+5 Kanál tápszer az 180 ml kész tápszer/
2016. aug. 7. 14:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Mikor alszik? Hàtha csak variàlni kellene a napirenden. Mikor volt ebéd amikor még ette? Lehet h csak késõbbre tenni az ebédet és uzsira kevesebbet enne.
2016. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Elõzõ vagyok. Mikor reggelizik? A gyümit dúsítod valamivel? Mert lehet csak tele van és nem éhes, mire ebéd van.

Amúgy az én 7,5hós fiamnak is gondja van az ebéddel, pedig a zöldséget eddig jobban ette a gyüminél. Az oka, hogy fáradt, illetve túl jól lakott a tízóraival..

2016. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Dusitottam, de már nem, éppen azért, hátha tele van. Volt, hogy csak 70 gramm sima gyumit kapott, tehát a felét, és akkorsem kért ebédet.

Meg volt, hogy ebedelt rendesen, meg nem evett, mégis ugyanúgy megéhezett délután 4kor, tökmindegy evett e vagy sem.

Este 8-kor vacsorazik, 6 körül ébred. Variálni próbáltam, de az lett, hogy éjjel kelt fel enni, mert borult az egész napja. Azóta vagyok ezzel úgy, hogy majd tudja ő, mikor akar enni. .

2016. aug. 7. 14:58
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, fél 1kor evett ebédet, most helyette bealszik, és 3kor kel.
2016. aug. 7. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!