Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok bio italt a babátok...

Ti adnátok bio italt a babátoknak?

Figyelt kérdés
Olyat, amire nincs ráírva, hogy kifejezetten gyermekeknek, babáknak való, hanem az összetétele alapján tiszta bio, elvileg csak víz és (ökogazdálkodásból származó?)gyümölcs van benne, meg max citromsav, de van, hogy ez utolsó nincs feltüntetve.

2016. aug. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Én inkább forralt lehűtött vízzel vagy üveges gyümipépet hígítottam gyümölcslének.


A bio cuccokban nemigen vagyok tájékozott ugyan, de a rizstej pl a rizs lefőtt leve, azt ezért soha nem vettem, a szójárol rosszakat hallani, úgy vettem ki, jobb mellőzni, igy a szójatej is kiesett, a kókuszlét meg ismerem(sokszor ettem kókuszt és "kiszáradás/szomjúságérzést"kelt bennem, így a kókusztek is kiesett.


Sparos biorészlegről olyanokat szokt venni mint pl kölesgolyók vagy zabkása. Pedig olvastam asszem egy bio répalé összetevőit, de valamiért inkább mégis visszatettem a polcra

2016. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biot nem veszek a boltban mert draga es van kertem...viszont gyumolcsom nem igen, es naturlevet szoktam olykor venni, tudod, az az 5 literes kiszereles, ami elvileg bio...na abbol szokott higitva inni.
2016. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mekkora babának?

És konkrétan mit?

Céklalevet nem, mert nem vizsgálják nitrát/nitrit tartalomra csak a babáknak szántat.

Almából a "babaváltozat" savszegény almából van.


Egyébként csak ha a vizet egyáltalán nem issza és csakis hígítva.

Semmi szüksége nincs nagy mennyiségben a gyümölcscukorra.

2016. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11 hónapos. Leginkább répa, alma, körte sütőtök lében gondolkodom. Céklát nem szeretném nála kipróbálni, erőteljes méregtelenítő hatása miatt.
2016. aug. 8. 21:54
 5/7 Eszter76 ***** válasza:
Az enyém 1 éves. Bio italt nem szoktam venni neki, mert nagyon drága. De 100%-os gyümölcslevet (nem "babásat") hónapok óta kap az uzsonnához vagy a tízóraihoz. Leginkább olyan "nyomós" (5 literes) almalét, de néha mást is (ma pl. narancslét ivott). Főétkezésekhez vagy étkezések között vizet adok neki.
2016. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 hónap és már nem "baba". Nyugodtan adhatsz szerintem.

Bár én csakis hígítva tenném ha tenném.

2016. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen higitva. en felnottkent is csak higitva birom meginni.a gyumolcslet, akarmilyen tipus es iz, nekem tul tomeny szomjoltasra.
2016. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!