Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire aggodjatok agyon...

Ti mennyire aggodjatok agyon az egy ev koruli gyerek etkezteteset? Vajon elég vitaminhoz jut-e stb.

Figyelt kérdés

Pl en mar akkor rosszul erzem magam ha csak paprikas krumplit kap, tehat kb krumplit virslivel. Meg hogy sokszor kap kekszet a gyumolcse melle, illetve olykor tolcsert ha fagyizunk...ilyesmik. Ez tulzas ugye?

Egyen gyumolcsot, zoldseget es kesz?


2016. aug. 9. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen, túlzás.
2016. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha eszik gyümölcsöt, zöldséget, akkor minden rendben. Meg minél kevesebb cukros kaját egyen, legyen az bármi.

Mondjuk az enyém ilyenkor még szopizott is, abból is sok tápanyagot, vitamint kapott.

Nem kell túlaggódni.

2016. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

szerintem a gyerek legyen boldog, akkor lesz egeszseges. akkor lesz boldog ha a szulo boldog. ha tul aggodod magad erzi rajtad, az most tok mindegy epp min stresszelsz, nem lesz nyugodt.

a sogornom pl nagyon odafigyelt a gyerekei etkesere (szakmabelikent ez nem is meglepo) izzadasig gorcsolt mindig azon hogy ilyen olyan fajta elelmiszereket (tej gluten stb) mennyit esznek, mikor esznek, mig vegul tiszta allergia mindketto, az osszes letezo allergen dologra, pedig nincs is allergias a csaladban.

nszerintem annyira ra gorcsolt erre a sztorira hogy emiatt borzaszto rossz evo is mindket gyerek.

az enyem nagyon jo evo, mi is szeretunk enni, nem gorcsolunk, esszuk amit megkivanunk. szerencsere van kert, zoldseg gyumolcs, es szereti is a lanyom nyersen is ezeket, uzsira repat uborkat ropogtat, stb foleg ha viccesen vagom fel neki, emellett hogy mennyi nasit eszik pont nem izgat (persze egeszseges hataron tul - azaz napi egy valami, vagy ha vendegseg van max 2...) de emellett valtozatosan fozok, viszont 2-3 napig ugyanazt eszi, ahogy en is.

2016. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Én ilyenkor még javában egészségeseket, bevizsgált termékeket adtam csak és a vizet is forraltam még.


Amugy húsra is szükségük van, csak utolsp mondatod miatt írtam

2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Mennyire 1 év körüli az az 1 év körüli nálad?

11,5 hónaposom még messziről se látott virslit, nemhogy azt egyen.

Fagyitölcsér is marhasag, semmi szüksége rá (tojást még be se vezettem).

Figyelek, hogy meglegyen a fél liternyi tápszer (mert csaladi halmozódas miatt tejterméket még nem ehet).

Gyümölcs, zöldség, sovány színhús, némi gabona.

2016. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem túlzás. Nekem 2 éves, de most is nagyon aggódok, hogy mindenből csak megfelelőt egyen és ez nagyon sokszor nagyon nehéz. De megéri! Ne aggódj, az elővigyázatosság sohasem lehet baj!
2016. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire nem aggódtam rajta.
2016. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!