Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli babát miben vittétek...

Téli babát miben vittétek haza a kórházból?

Figyelt kérdés

Autózni fogunk, úgyhogy pólyába, takaróba bugyolálni nem tudom, mert be kell kötni a hordozóba. Viszont nagyon keveset lesz hidegben emiatt. Az autóút kb 20 perc.

Body, rugdalózó, nadrág, pulcsi és arra egy overál elég lehet? Vastag sapi, kesztyű, sál egyértelmű. Meg ha be van kötve a hordozóba, úgy rá egy takaró. Így jó lesz?


2016. aug. 10. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi kocsival voltunk, de a parkoló a kórházzal szemben, az út túloldalán van, így volt a hideg levegőn a gyerek. A miénken ezek voltak: body, rugi, vastag zokni, sapka, kesztyű. Sál nem volt rajta, de volt takarója. Halálra izzadta magát, mire hazaértünk, pedig 10 perc volt kocsival.:)
2016. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nadrág, pulcsi az overál alá szerintem felesleges, mert az autóba csak bele fog izzadni. És az autóba sál, kesztyű, takaró sem kell majd.
2016. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Body, rugdalózó, nadrág, pulcsi, overál, vastag sapi, kesztyű, sál meg pled: igy nem kotheted be a hordozoba ez az egyik, a masik meg hogy 20 perc alatt ennyi cuccban minimum megfő szegeny. Ennyi ruha ra se fer egy gyerekre szerintem. Elore be kell futeni a kocsit es odaallni vele a korhaz ajtajahoz kozel, amennyire csak lehet. Sokkal jobban jartok, ha pledet hasznaltok overal helyett, mert akkor nem kell levetkoztetni a kocsiban, csak leveszed rola a pledet es kesz. Hosszu ujju body, harisnya meg egy vastagabb meleg rugdalozo es meleg sapka eleg szerintem es mielott kileptek a korhazbol takarjatok be egy tobbszorosen osszehajtott vastag pleddel. Csak a pici kis arca legyen kint. Pluszba meg a hordozot is letakarhatjatok. Igy nem fog megfazni azalatt az 1-2 perc alatt, mig odaertek a kocsihoz. Erdemes a hordozot mar korabban is belerakni a kocsiba, gyakorolni kicsit, hogy hogyan is kell majd bekotni. Hogy amikor mar elesben kell, akkor csak fel perc legyen. Miutan beultetek a kocsiba meg leveheted a takarot es a sapit is lehet egy vekonyabbra cserelni.
2016. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor elég ha bodyval, rugival meg az overállal készülök? A sapkát, takarót úgyis le lehet róla venni, amint bemelegszik az autó.

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 10. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Sapi nélkül azért ne legyen a kocsiban, cseréld inkább vékonyabbra. Decemberi gyerekkel mi bundazsákoztunk, body, plüssrugi, bundazsák, sapka, pléd. Bundazsákunk ilyan volt, ami beköthető a hordozóba, könnyebb feladni, mint egy overált.
2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik fiam novemberi, másik januári. Mindkettő body, rugi, bundazsák, sapka összeállításban jött haza (a bundazsákunk beköthető fajta).
2016. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

body rugi sapi overall


nincs nyaka sem hova teszed a sálat? :D (vagyis van csak oda sálat tenni felér egy fojtással)

ha olyan a overall kesztyű sem kell - nekem olyan volt h sem a lába sem a keze nem látszott ki

takaró felesleges ha be van fűtve a kocsi de ha nem akkor is ált 2-3 perc alatt bemelegszik egy autó

ha tul takarod be fog izzadni az sem jo dolog


anyum mondta h max 1 réteggel legyen a babán több mint rajtad

ez be is vált :)

2016. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó lesz a body, rugi, overál (nekünk az van), sapka, és amíg a kocsihoz érünk rárakok egy takarót.


Ha egy réteggel több lenne a babán, mint rajtam, akkor 5 réteg lenne rajta :) Én nagyon fázós vagyok. Télen atléta, póló, pulcsi, dzseki kombinációban járok, különben megfagyok :)

2016. aug. 10. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:

:D

akkor lehet h azért mondta nekem mert én télen is max egy pulcsiban vagyok ?

2016. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az lehetséges :D
2016. aug. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!