Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereke is bolond ma? Mit...

Más gyereke is bolond ma? Mit csináltok egész nap ilyen időben egy hisztis babával?

Figyelt kérdés
A kisfiam 11,5 hónapos, ma egész álló nap visít, ordít, hisztizik. Tehetetlen mérgemben az előbb már kivittem az esőbe. :(

#hiszti #idő #Frontérzékeny baba
2016. aug. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem szokásom bolondnak minősíteni a gyerekemet, pláne nem, ha még egy éves sincs....

Pl lehet vele játszani bent. Vagy esokabatban, gumicsizmaban ugrálni a pocsolyakban

2016. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Egy 1 éves még nem fog neked a pocsolyákban ugrálni első válaszoló, de mindegy.

Kérdező! A front hat rájuk is és most komoly hidegfront van. És igen, ilyenkor bizony tudnak bolondok lenni. Amúgy mikor front hat rám, magamra is azt mondom, hogy bolond vagyok, nincs ebben semmi.

2016. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalunk nem teljesen ez van, bar nekem faj a fejem egesz nap, de a gyerek teljesen boldog. Ma jottunk haza a tengerrol, igy mi kicsit zavarodottak vagyunk a ferjemmel, a gyerek meg kacaraszik. De a frontok ra nem hatnak, szerencsere a ferjemre utott ebben (is). 5 honapos.


Nyugodtan kiviheted az esoben is!

2016. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem? Az én gyerekemmel indultam ki, ő ugrált 1 évesen. De ha nem tette volna se mondtam vagy írtam volna rá, hogy bolond
2016. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Az enyém még nem járt egyedül 1 évesen, de ha jár is, azért az még nem olyan pocsolyázás, mint mondjuk a 4 éves fiamnál. Mindegy is, szerintem semmi nincs abban, hogy ha valaki (akár gyerek akár felnőtt) bolondként viselkedik, akkor úgy is hívjuk. Nem hiszem, hogy a kérdező ezzel bántani akarná a gyerekét, na de sikerült a kérdés lényegét elkapnod. Jó ékszakát neked.
2016. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Huuu ma az én 3om évesem kibirhatatlan vilt 😣 semmi nem tetszet neki aludni sem akart! Nem bírtam màr idegekkel többször el is sírtam már magam! Ez ma katasztrófa volt 😢
2016. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
én gyerekem semmit se alszik,10 hónapos kora óta hisztis gyakran egész nap most másfél éves egy ideje már földhöz vágja mgát ordit boltan postán,itthon de sose neveztem bolondnak,csak gratulálni tudok neked...hidd el nem fogom elkényeztetni de most ez ilyen korszak,és te vagy a bolond,minek szültél erre szmithattál volna...
2016. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!