Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontok szerint...

Milyen szempontok szerint érdemes sportbabakocsit venni?

Figyelt kérdés
Esernyőre csukható sportbabakocsit szeretnénk venni, de valószínűleg használtan vennénk, ezrért fontos lenne tudnom, hogy mi az, amire mindenképpen érdemes odafigyelni vásárlásnál.
2010. ápr. 19. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

1. ne legyen túl kopott a kereke és ha tolod, akkor ne inogjon a kocsi

2. a kupola rész működjön tökéletesen (előny, ha van rajta kukucskálóablak)

3. a háttámla legyen merevített (így nem esik benne össze a gyerek)és dönthető

4. a biztonsági öv ne legyen szakadt

5. jó, ha van karfája

6. a lábtartója legyen állítható

7. menetirányt lehessen változtatni (de ez már csak extra, és elég kevés ilyen típusú babakocsi van az esernyőkocsi-fajták közt, mégis praktikus)

8. neked jó, ha megvan a tárolókosara (az alján),és ne legyen kiszakadva

9. vásárlásnál próbáld ki mindenképp, hogy mennyire megy könnyen az összecsukása (ne csak az eladó mutassa be)

2010. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jól összefoglalta, szerintem a legfontosabb, hogy a háttámla jól dönthető legyen, ha elaludna menet közben, úgy kényelmesebb, és az átfordítható tolókap aranyat ér, bár sportkocsiknál ritka. Sajnos a mi kocsikkal (Pierre Cardin) ez utóbbi az egyetlen bajom. :-(
2010. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak annyit fűznék hozzá, hogy vannak keskenyebb kocsik is ilyent sem vegyél mert ha nagyobb lesz nem fér bele. Az első gyerekemnél igen megszenvedtem emiatt.
2010. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sok hasznos dolgot írtatok!
2010. ápr. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!