Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babám 2-3 óránként...

Újszülött babám 2-3 óránként szopik 5 percet. Ez nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Több tejem van mint amit megeszik, ezért fejni szoktam evés után, úgy még lejön 30 ml kb. Nem tudom mennyit eszik egy alkalommal, nincs mérlegünk. Mennyi lehet amit megeszik? Hány ml? Nem nagyon kevés ez? Nem tűnik éhesnek amúgy.

Ja és szoptatás előtt nem mindig megy neki elsőre rendesen szopnia, sokszor csak nyalogatja és cuppog. Ez miért van? Baj? 5 napos amúgy.


2016. aug. 13. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Vegyetek egy mérleget.
2016. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem üvölt, hogy éhes, akkor nincs baj.
2016. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A masodik kisfiam az kezdetektol letudta a kajalast 5-10 perc alatt.egy igazi cici bajnok volt.nem szorakozott,belapta szivta rendesen.tejem is volt boven,nagyon dolgoznia sem kellett.sosem mertem otthon.az elejen inkabb levittem a vedonohoz hetente.aut is csak anyos miatt,hogy megnyugodjon a kis lelke.

Most a 3.fel-1 orat is elszorakozott a mellemen.nagyon raeros volt,folyton bealudt.

Gyerek fuggo.ha alszik itana,van eleg pisis,kakis pelus akkor minden rendben.

2016. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző kérdésed alapján: a sárgasága miatt aluszékony és étvágytalan. Keltegesd, próbáld tovább etetni. Add oda a lefejtet szoptatasbarat eszkozbol.

Az, hogy hatarertek alatti a billirubin, meg nem jelenti hogy elmult teljesen a "veszely".

2016. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5 perc semmiképp nem normális. én is azt akartam írni, hogy szerintem sárga, de látom az előző kommentnél, hogy akkor ez így van.

bérelj egy mérleget pár napra/hétre gyógyszertárból és keltegesd. ha bealszik 5 perc után, akkor piszkáld a nyakát, fülét, lábát, hátha szív még.

ha nem javul a helyzet akkor orvost hívd ki majd megnézi, hogy kell-e kék fény

2016. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés. Mindenképpen mérném mennyit eszik.
2016. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sokat cicin, csak ha a gyerekre gondoltam folyt a tejem, nem volt sok dolga, de azért inkább járj a dolog végére.
2016. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szereztem egy mérleget, és mértem most egy napig minden evés előtt és után, de eléggé össze vagyok zavarodva, néha csak 30 grammal mutatott többet, de néha meg 135 grammal, amikor elég sok ideig evett.
2016. aug. 14. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha pisil kakil, gyarapodik és jól van, nem baj.
2016. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!