Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már vki olyan helyzetben...

Volt már vki olyan helyzetben h ki kellett mosni a babája fülét?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam, a fülorrgégész azt mondta nem lát bele olyan sok zsír rakódott le, ki kell mosni a fülét altatással. hogy zajlik?
2016. aug. 13. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ill milyen ez az altatás?
2016. aug. 13. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Először négy hónaposan mosta ki az orvos a fiam fülét és nem volt altatás. Nálatok miért kell?
2016. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert nem tudjuk lefogni, olyan izgága,annyira küzd
2016. aug. 13. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Nálunk most fülmosás dömping volt, ugyanis kőkemény lett benn a zsír és már négy éves. Ketten vagy hárman fogtuk le, és öt perc alatt megvolt. Én inkább ezt az utat választanám most is, mint a felesleges altatást. Mi a Szigony utcai Fül orr gége klinikára jártunk. Kicsit drasztikus, de hamar megvan és utána kutya baja sem volt.
2016. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam 10 hónapos volt, amikor kimosták neki.

Nekem nem lenne az a pénz, hogy azért a pár percért, még ha rövid időre is, de elaltassák.

Nálunk úgy volt, hogy én ültem a székben, ő az ölemben, én fogtam a fejét, a nővérke meg képes könyvet mutogatott neki. Meg se mozdult, kb észre se vette.

Szerintem ha nagyon izgága, akkor menjetek többen, vigyetek tableten esetleg olyan mesét, ami leköti, vagy könyvet, bármit.

Első körben én biztosan ezt próbálnám, mint rögtön az altatást ennyiért.

Sok sikert!

2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!