Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI ez? Nagyobb piros foltok,...

MI ez? Nagyobb piros foltok, közepén fehér pöttyök (mintha bolhacsípés lenne, de sok) és mindezek a könyök, térdek belső felein, bokán és a lábfejen (szintén a hajlatban) és kézfején jelentek meg.

Figyelt kérdés
Nem vezettünk be új ételt, nincs új öblítő. VAgyis spárgát ettünk, de az is szombaton volt. Azt most először. Mi ez, tud valaki segíteni?
2010. ápr. 19. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mászott a földön, homokban, játszótéren, A hangyacsípés is ilyen..
2010. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi! kérdés akart lenni :s
2010. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, még csak 9,5 hónaposak, ikrek, és az egyiküknél van ez, a másik kettő (igaz ők az egypetéjűek, akinél kiütés van ő külön petéjű) nekik nincs semmi a bőrükön. De akárhol próbáltam utánaolvasni, ilyet nem írtak, hogy piros foltban fehér pöttyök. Csak piros pöttyök vagy fehérek simán, vagy csak piros foltok.
2010. ápr. 19. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, 10 hós lányomnak is ilyenek voltak, összesen 5 db, de elmúltak. Én sem tudom mi lehetett, én arra gondoltam,hogy valamilyen ételtől ami zsírosabb volt a szokottnál.
2010. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van otthon Fenistil csepp vagy Calcimusc? ha igen, adj neki belőle! Ártani biztosan nem árt egyik se, ha valami kicsapta, akkor meg segít, legalább nem fog szegénynek viszketni.
2010. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont most olvastam ilyenről egy könyvben, igaz csecsemőknél, ott azt írták csalánkiütés, apró piros, kidudorodó pontok, közepük némelykor fehér. A pöttyök kezelés nélkül elmúlnak néhány óra alatt, de a csalánkiütést össze lehet téveszteni más komolyabb kiütéssel, ezért meg kell mutatni orvosnak, védőnőnek.

Remélem tudtam segíeni!

2010. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jártunk orvosnál és kiderült, hogy csalánkiütés. A legfurcsább az, hogy fél-1 óra alatt eltűnik és előjön máshol. És hát nem tudjuk mi okozza, most arra próbálunk rájönni.

azért köszönöm a válaszokat, én is inkább hangya vagy bolhacsípésre tippeltem volna.

2010. ápr. 21. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!