Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós kislányom leesett...

5 és fél hós kislányom leesett az ágyról?

Figyelt kérdés

Olyan 35 cm magas az ágy és hassal lepuffant róla. Épp, hogy csak egy pillanatra hagytam az ágy annak végében ahova hozzávan tolva a kiságy. És ráadásul a falnak fordítva, játékok előtte.

Egyből felsírt. Ahogy a papa beszélt neki mosolygott rá ahogy szokott, most ugyan úgy "beszélget".

A nóziján lett egy pici seb.

Vigyük be orvoshoz? Első baba amúgy.



2016. aug. 17. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat.nemtudom.

Ha nem bagyadt,nem hany,es mas furcsa tuneteket sem latsz rajt akkor lehet jobban jarsz ha nem viszed.annyiszor hallani,hogy a korhazban orakat varatjak az ilyen miatt bevitt gyerekeket,es a vegen ranez a doki,elmondja kb azt amit leirtam es hazakuld.

Esetleg a haziorvost hivd fel.kerdezd meg.

2016. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2x esett le. Nem volt semmi különös a viselkedése utána, ezért nem vittem orvoshoz. Neki először az orrán volt seb, második alkalommal a homlokán. Azóta nincs az ágyon. Ha szokatlanul nyűgös, sírós, hány stb akkor vigyétek el.
2016. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velünk is nemrég történt meg, ugyanennyi idős, én egyedül voltam itthon ráadásul, ami szinte soha nincs így. Na, persze pont most volt. Felsírt, nevetett utána, nem volt rajta semmi nyom. Felhívtam az ügyeletet, mondták, hogy ha hány, sokat alszik vagy nem fókuszál, akkor vigyem be. Így nem vittem be őt végül, mert teljesen jól volt.
2016. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a védőnőnket. Ő is ezeket mondta. Meg még azt, hogy figyeljem eszik e rendesen. Most már kicsit megnyugodtunk. Ma azt hiszem ölbe baba lesz :) Mert még sírdogál ha leteszem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2016. aug. 17. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi baja nem lesz valószínűleg. Figyeld napközben nem fáradékonyabb-e, eszik-e rendesen, nem szédül, hányja el magát.
2016. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a fejére esett ezért nincsenek idegrendszeri tünetei, viszont írtad a hasára esett, ő még nagyon picike simán lehet belső sérülése. A védőnő nem egy észlény ha ezt nem mondta. Én bevinném (egészségügyis vagyok)
2016. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!