Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak. Ti terhesseg alatt...

Anyukak. Ti terhesseg alatt tornaztatok valamit? Tudom a kilok jonnek es ez a rendje. De megis?

Figyelt kérdés
Mi az ami esetleg nem art a babanak es ensem hiznek hanem tartanam az alakom ... Persze tiz kilotol nem felek. De hajlamos vagyok hizasra es nem szoktam reggelizni. Mostanaban pedig eszek mert ehes vagyok :) kinek mi valt be?
2016. aug. 17. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én azt csináltam, hogy minden reggel gyalog mentem munkába és gyalog mentem haza. Hegyre fel kellett menni (persze aszfalton és csak bp-i hegyméretre, lassan), így naponta 4km-t sétáltam. A 36. hétig dolgoztam (aztán már csak otthonról), a fennmaradó 2 hét alatt felszedtem sajnos 4 kg-t, de már mozdulni alig bírtam. +14kg lett a vége, a gyerek kb. 3 hónapos korára nyoma se volt.
2016. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
igen, spinningeltem a 30.hétig, plusz aquafitnessre, aquadynamicra jártam egészen szulésig. de én elotte is sportoltam, nem a kilok miatt folytattam a tornát.
2016. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kismamatornára jártam.

A mozgás is jól esett, ès a târsaság is tök jó volt

2016. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kétnaponta úsztam

na ez tuti nem árt mert a vízben lebegsz

imádtam


tornázni nem az megterhelt

reggeli fontos ha nem akarsz hízni akkor napi 5x keveset sok folyadék gyümölcs zöldség hús

2016. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én előtte sem sportoltam rendszeresen, úgy gondoltam, nem terhesen kéne elkezdeni. Kismama tornára szerettem volna járni, de mindegyik munkaidőben volt (nem értem, akkor ezeket végül is kinek tartják? akivel minden oké, az dolgozik ilyenkor, aki meg nem dolgozhat, az gondolom nem is tornázhat), úgyhogy nekem maradt a séta. Mondjuk nem híztam sokat, tíz kilóval több voltam, amikor szülni mentem, mint amennyi alapból vagyok, és ennek nagy része víz volt, nagyon dagadtak a lábaim. Szülés után egy héttel már simán felkaptam a régi nadrágomat, és a mérleg is ugyanannyit mutatott, mint régen. Igaz, rajtam volt némi felesleg eleve. Szülés után kezdtem csak el sportolni, nem is annyira a kilók miatt, hanem hogy kicsit feszesebb legyek, jobb legyen az állóképességem. Úgyhogy most heti kétszer úszni járok. Ha jön a következő baba, az úszással akkor sem fogok felhagyni, ha az orvos is rábólint.
2016. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom. Lehet uszast beiktatom enis :)

En jumpingoltam igyhogy hisnyzik a mozgas. Szobabiciklirol mi a velemenyetek?

2016. aug. 17. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Én előtte zumbára jártam, így hiányzott a mozgás. Ezt csináltam 8 hós korig és imádtam:(kismama Pilates)

https://www.youtube.com/watch?v=8M7X73qN-b0

2016. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ármilyen nem ugrálós sport jó, ami nem terhel meg jobban, mint a jelenlegi edzettségi szinted.

De a helyedben én elmennék egy dietetikushoz és eg lazább szénhidrát diétát elmagyaráztatnék vele. Az étkezésen nagyon sok múlik, terhesen főleg, hiszen a fizikai határokat ilyenkor nem javallott feszegetni a sportban.

2016. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tornáztam, egy gyógytornász állított össze feladatsort (terhesekkel és intimtornával foglalkozik), emelett 38. hétig dolgoztam és napi kB 10 km-t sétáltam. A 12. héttől ch diétát kellett tartanom. És ezek ellenére híztam 25 kg-t. Bár vékonyan estem teherbe.
2016. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!