Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem keresnek a barátok,...

Miért nem keresnek a barátok, rokonok, munkatársak? Ti keresnétek őket?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt megbeszéltük, hogy az első 6 hétben ne jöjjön senki, szeretnénk hármasban lenni. Úgy tűnt hogy ezt elfogadják, bár volt akinek nem tetszett. Már 8 hetes múlt a pici, de még mindig nem jöttek megnézni :-(
2016. aug. 17. 12:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Én hívnám őket.
2016. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Én is felhívnám őket.

Gondolom arra várnak, h nektek jó legyen és szóljatok.

2016. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

Én is felhívnám őket. Az nagyon rendes tőlük hogy tiszteletben tartották a kérésed, tuti arra várnak hogy keresd öket.

Off: hozzám azóta se jutott el 2 barátnőm, pedig már 14 hónapos a kisfiam. Ők ezek szerint nem is voltak igaziak. Akkor ilyenkor eltűnik, teljesen felszívódik, az nem barát.. én sajnos így jártam. :(

2016. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
*Aki* bocsánat
2016. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Barátok még oké.... De a szüleink, testvéreink? Nagyon bánt hogy nem érdekli őket a babánk :-(
2016. aug. 17. 13:29
 6/40 anonim ***** válasza:
64%

Munkatársak esetében megosztom a saját tapasztalatomat. Egy közvetlen kolléganőm 1,5 hónappal előbb szült, mint én. 6 hetes volt a gyerkőcöm, amikor eljöttek a munkatársaim, hozzá kb. 2 hónappal később. Ott úgy indult a dolog, hogy az első hetekben szinte senkinek fel sem vette a telefont, mert őt ne zavarja senki (holott csak egy hívásról lett volna szó). Valahogy hozzá nem mentek annyira nagy lelkesedéssel a stílusa miatt.

Barátainknak sem kellett "könyörögni", mindenki nagy örömmel érkezett, bár mi a baba 5-6 hetes korában már szabadtéri rendezvényre is mentünk.

2016. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
Meg a szuleitek sem mehettek?
2016. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%
A közeli családtagjaidnak is kikötötted a 6 hetet???
2016. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkinek. Nem akartunk senkit kerülgetni meg vendégül látni, sütni-főzni rájuk.
2016. aug. 17. 13:35
 10/40 anonim ***** válasza:
47%
Az újdonsült nagyszülők, közeli családtagok sem mentek meglátogatni?
2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!