Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önkielégítést végez a babám?

Önkielégítést végez a babám?

Figyelt kérdés
Voltunk az egy èves kislányommal gyerekorvosnal mivel többször előfordult hogy összekucorodik ès perceken keresztül szorítja a hasát.Nem sír közben, de izzad a homloka.Eleinte használt ha eltereltem a figyelmèt de már sír ha megzavarom.Már nagyon zavaró az egèsz, a doki szerint tetszik neki ès azèrt csinája. Nem tudom már mindenfèlère gondolok,fèlek hogy van valami baja.Van valaki hasonló helyzetben?
2016. aug. 23. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Csinálja és nem csinája. Ha tetszik neki, akkor engedd.
2016. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs baja, ez része a normális fejlődésnek. Nézz utána Freudnak
2016. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Ezt komolyan gondolod???????????? Ne csináld már! Még csak eszembe se jutna ez az opció! Jóságos isten................
2016. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is az a gond hogy csinálja eddig nem is zavart, hanem hogy hogyan ès hogy naponta többször, nem csak itthon.Bárhol vagyunk furcsán nèznek ránk.Èn nem vagyok biztos abban hogy önkielègítèst vègez, nem láttam ès nem hallottam hogy más gyerek is így csinálna.
2016. aug. 24. 05:47
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

"összekucorodik ès perceken keresztül szorítja a hasát"


ez mitol onkielégités?

2016. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Faj a hasa. Gorcsol. Ennyi a tortenet. Honnan szedted ezt a gondolatot...
2016. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de ez beteg dolog erre gondolni a leírtak alapján egy 1 éves pici gyereknél :O. Fáj a pocakja, vagy rájött hogy meg tudja ott feszíteni az izmait és próbálgatja. Ennyi a történet.
2016. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Az èn fiam 1 èves múlt, pár hètig, ha nem volt rajta pelus, mindig piszkálta a kukiját, volt is minierekciója :). De bő 1 hónap alatt elmúlt az újdonság varázsa...De pelussal nem èrtem hogy csinálja?

Ès nekem sem tiszta, hogy a hasa szorítása hogy lehet önkielègítès. Èn másra gondolnèk.

2016. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem magamtól találtam ki megmutattam a videot a dokinak ès ő mondta higy önkielègitèst vègez.Tetszik neki ha odaszoritja a pelust a doki szerint.Azt mondta ha fájna a pocija sírna. Már teljesen tanácstalan vagyok :(
2016. aug. 24. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Kizart.
2016. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!