Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Egypetéjű ikerlánykákat várok, jelenleg 34 hetes vagyok. Nekem és a férjemnek is vannak kedvenc nevei ezekből fogunk választani: Emma, Léna, Zara, Lili, Loretta, Letícia

Előrre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 24. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én úgy választanék hogy egyet a te kedvenceid közül egyet pedig apáéból.

A felsorolt nevek közül a Lili, Emma és a Léna nagyon gyakori. A Loretta és a Letícia számomra kakukktojások, együtt nem adnám őket a hasonló karakterük miatt, de a többivel párosítva furcsa lenne...

Én mindenképp eltérő kezdőbetűs neveket választanék pl. Emma és Léna, Emma és Zara, Emma és Lili.

2016. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Emma nekem túl erőltetett,valamiért Magyarországon nem tudom elképzelni a nevet.

Léna nagyon szép név szerintem,ha majd egyszer lesz még egy lányom,akkor fontolóra vesszük névválasztásnál.

Zara nekem abszurd,minden második ismerősének így hívják a kutyáját,na meg csak nem nevezem el a gyerekemet egy ruházati üzletről.

Lili elég gyakori,mégis nagyon tetszik. Egyszerű,mindenki érti,külföldön se kérdeznek vissza 3x,tökéletes. De mint említettem minden harmadik kislányt így hívnak,de ha titeket ez nem zavar,akkor hajrá.

Loretta abszolút nem. Nekem teljesen ellenszenves.

Letícia is szép,kicsit mintha a Patríciát koppintaná,de egész jó,a Letti becézése különösen tetszik.

Összességében én a Léna,Lili,Letícia nevek közül válogatnék. Egyik válaszadó viszont nagyon jó ötletet adott szerintem! Mi van akkor,ha az egyik nevet te választod,a másikat a férjed?

2016. aug. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Én a Lilit és a Zarát választanám.
2016. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Emma-Léna

Emma-Zara

Emma-Lili

Ezek mind nagyon tetszenek, akár egymással kombinálva is, mind a 4 név szép.

2016. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Lili és Léna tetszik. Amúgy nincs még annyira elterjedve, mint a Zselyke. Nem kell félni, hogy tömegnév lesz.

A Zara véleményem szerint kizárva, egy boltról nem nevezünk el gyereket! Ezt vedd komolyan!

Emma nekem kicsit régies, de nagyon szép név. Érdekes többen nevezik el Emmának a gyereket, mint Lénának, Lilinek.

Letícia nem tetszik, Loretta fura, pedig "régebben" is adták.

2016. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz :)

Ez az ötlet viszont tetszik, hogy mindketten választunk egy nevet.

2016. aug. 24. 09:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Emma es Lena.
2016. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lili-kisláynos, felnőttnek nem jó

Zara-botrányos, nálunk is szinte minden lány yorki Zara

Emma, Léna-nem rossz,ha nem zavar hogy felkapott

Loretta, Letícia-kisebbségiek szeretik ezeket a neveket. Akkor már inkább Tícia, vagy Tília


Ha csak ezekből lehetne választani, akkor Emma - Léna

2016. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Izabella és Elena
2016. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első 4 jó, kivéve a zarát, mert az egy ruha márka.
2016. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!