Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép 3-4 betűs nevek kislányna...

Szép 3-4 betűs nevek kislánynak és kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnénk rövid, egyszerű nevet adni a babánknak és ehhez szívesen fogadnák névötleteket.

Ami eddig felmerült lánynak : Ada, Mara, Rea, Bea (nekem nagyon tetszik, de a család leszavazta a "Bea asszonyozás" miatt)

Kisfiúnak pedig : Alex, Iván, Toni


2016. aug. 24. 09:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%

Fiú: Ádám, Ákos, Jenő, Regő

Lány: Lili, Anna

2016. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Túl hosszú a vezeték nevetek? A lányokhoz még írnám igaz 5 betűs ,de a Lilla,aztán a Lea,Lia,Zoé,Zita,Lara,Léna,Luna,Kira,Maja,Mia... ezek jutottak eszembe(én egyiket se választanám,nekem totál más az ízlésem,de azért írtam,hátha megtetszik valamelyik.) :)
2016. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Áron, Ádám, Zekő, Toma, Soma


Ajsa, Kíra, Kéra, Anna, Ida

2016. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

lány: Éda, Édua, Éva, Dézi, Enid, Iza,

fiú: Alen, Apor, Erik, Keve, Márk, Máté, Miló, Örs,

2016. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Fiú és három betű még a Pál.
2016. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Teó, Leó, Zénó, Keve

Lia, Mia, Rita, Léna, Mara

2016. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon jó ötleteket kaptam, a Dézi és a Miló név nagyon megtetszett! :)

Az Anna és a Márk sajnos kizárva, mert nekünk is ez a nevünk a párommal.

2016. aug. 24. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Éva,Sára, Inez, Hédi, Léna, Léda, Adél, Aina, Ajsa, Alba, Alíz, Anni, Bora, Dóra, Kála,Édua,Elza,Emma,Enid, Lina,Luca, Maja,Méda, Véda,


Ábel, Bánk, Mór, Soma, Erik, Emil, Egon, Előd, Igor, Leo, Leon, Noel, Raul, René, Zénó

2016. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Lana, Lara, Lotti, Dea, Léna, Zoé, Niké, Sára, Nina, Aina, Kíra


Erik, Ottó, Máté, Zénó, Noel, Néró, Áron, Ábel, Samu, Leó

2016. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Lány:

Adél, Ajsa, Alíz, Bella, Dia, Dóra, Éda, Edit, Eliz, Ella, Elma, Elza, Émi, Emma, Enéh, Enid, Éva, Fáta, Gina, Gyöngy, Hédi, Héla, Héra, Hina, Ida, Ilda, Ilma, Inez, Irén, Iza, Jáde, Jana, Jára, Júnó, Kála, Kata, Kéra, Késa, Kira, Kincs, Klea, Klió, Kleó, Kora, Küne, Lana, Lara, Lea, Léda, Léla, Lelle, Léna, Lia, Lili, Lina, Liza, Lola, Lona, Lora, Luca, Lulu, Lüszi, Maja, Mara, Mása, Mea, Méda, Mena, Méta, Méri, Mia, Mici, Mila, Mimi, Mína, Mira, Mona, Nana, Néva, Nia, Niké, Niki, Níla, Nina, Nita, Noa, Nola, Nona, Nóra, Odil, Olga, Opál, Orsi, Piri, Rea, Rege, Réka, Réta, Rézi, Ria, Rika, Rita, Riza, Rodé, Rona, Róza, Rozi, Rózsa, Röné, Rubi, Rúna, Rut, Sába, Sára, Sirá, Szaffi, Száva, Szépe, Szera, Szidi, Szira, Szofi, Szona, Tara, Tea, Téna, Tessza, Tia, Tina, Tíra, Úna, Veca, Véda, Víta, Vera, Via, Viki, Zája, Zana, Zara, Zea, Zéla, Zeta, Zia, Zina, Ziva, Zita, Zizi, Zoé, Zója, Zora, Zsálya, Zsazsa, Zseni, Zsófi, Zsóka, Zsuzsa,


Fiú:

György, Kund, Majs, Mór, Pál, Vajk, Vid, Zsolt, Márk, Ábel, Ádám, Áron, Ákos, Alex, Máté, Béla, Bese, Benő, Béni, Buda, Csaba, Dante, Deli, Doma, Huba, Dezső, Döme, Ede, Egon, Elek, Előd, Emil, Erik, Gara, Géza, Győző, Gyula, Hugó, Igor, Imre, Iván, Jenő, Kaba, Kara, Keszi, Ketel, Keve, Leó, Leon, Lévi, Mika, Miló, Misa, Misó, Némó, Noé, Noel, Odin, Ottó, Ödön, Raul, Réva, Regő, Rezső, Ruga, Samu, Sebő, Soma, Tádé, Tege, Teó, Toma, Ubul, Vata, Vida, Zala, Zeke, Zekő, Zénó, Zéta, Zete, Ziad.


Remélem tudtam segíteni, hogy legyen miből választani. Természetesen nekem se tetszik mind, de nem is az számít, hogy nekem mi tetszik.

A ti felsorolásotokból nekem a Mara és az Iván tetszik a legjobban.

Saját kedvencem a Jana, Szira és a fiúk közül a Huba és a Jenő. Tudom fura az ízlésem, de a szörnyülködők megnyugodhatnak, mert valószínűleg nem így fogom elnevezni a gyerekeim. :D

2016. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!