Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem 2 hetes...

Hogy öltöztessem 2 hetes babámat kintre kb 25-26 fokban? Vásárolni szeretnénk menni.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hat ugy mint ha bent lenne, gondolom hasonlo a honerseklet

a fuj a szel egy kis pled es vekony sapi kell pluszban ra.

2016. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bedunsztolni mint ahogy sokan csinálják, rövidujjú body és egy tipegő bőven elég 26 °-ban, a babakocsiban vékony takaróval be lehet takarni.
2016. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szerintem is elég egy vékony kis takaró. Én mindig tettem a babakocsiba meg az autóba egy plusz plédet ha esetleg fázna a csemete :)
2016. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
rövid újju body, ujjatlan tipegő elég neki is. A túlöltöztetés nagyon veszélyes lehet. Én sapit sem adnék rá. Úgy is babakocsiban van, védve van minden oldalról.
2016. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nekem is 2 hetes, én rövid ujjú bodyt és egy pamut rugit adok rá (hosszú ujjú). enyém nagyon kis fázós még, védőnőnek mondtam és szerinte ez teljesen normális, 37 fokban volt 9 hónapig :)

nem lehet ezt így megmondani, ha te babád már nem fázós, akkor elég a tipegő, ha fázós akkor meg nem.

nem túlöltöztetés ha igényéhez öltözteted

2016. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!!!! :) :)
2016. aug. 24. 12:27
 7/17 piroska és a farkas ***** válasza:
69%
Nem bàntàsként de muszàj, h Te is menj a babàval? Nem tudja elintézni a férjed? Èn 2 hetessel még nem vàsàroltam. Bacik, légkondi, miegymás...
2016. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen muszáj, ruhát kell vennem amiben nrm igazán látszik a hasam.a védönönk azt mondta nyugodtan mehetünk a kicsivel. Söt, minden napos kicsi séta jot tesz.
2016. aug. 24. 20:59
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
A séta tényleg jót tesz, de emberek közé nem vinném. Nem kockáztatnám meg, hogy ráköhögjenek valami izmos bacit. Még a tbc elleni védelme se biztos hogy kialakult, hiszen alig egy hete oltották. Egy csomó ember torkában van szamárköhögés kórokozó, amitől egy felnőtt csak köhög, de a babára veszélyes. Hagyd az apukára egy üveg tejjel ha már muszáj elmenned. Vagy rendelj ruhát a netről.
2016. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 piroska és a farkas ***** válasza:
51%
Bakker 2hete szültél, miért lenne baj ha làtszik a hasad??? Ez természetes, és alkati kérdés, nem igénytelenség. Én is azt javaslom, hogyha esetleg a babàd még nem fix időpontokban eszik, rendelj netről kivételesen akkor is ha eddig nem tetted.
2016. aug. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!