Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici lánynak mikor lukasztottá...

Pici lánynak mikor lukasztottátok ki a fülét és milyen fülbevalót kapott? Utólag is ugyanúgy csinálnátok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem lyukasztattam ki. Még nem is kérte. Ugyanígy csinálnám (ahogy velem is csinálták ~30 éve - óvodában lett fülbevalóm).
2016. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

Felső sor jobbról a második.5 hós volt.

2016. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves korában lövettük át a fülecskéit,sajnos nem egyforma lett a két lyuk, kivettük a fülbevalókat, hát most várunk, hátha összeforrik. Ha újra lövetném, akkor otthon jelölném be a lyukak helyét. Egyébbként csak egy picit sírt a belövetés után. Ja, két kicsi pötty volt a fülbevaló.
2016. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem lövettük ki. Nekem se volt kilövetve, aztán 12 évesen magam döntöttem úgy, hogy szeretnék. Fel tudtam mérni, hogy fájdalommal jár, mit vállalok.

Akkor viszont rögtön három lyukat lövettem. A szülők rábólintottak, elkísértek, kifizették, nem volt cécó belőle.


A saját lányomnál is így tervezem, hogy akkor lesz kilövetve a füle, amikor ő kéri.

Ráadásul göndör haja van, ami így is beakad minden apró gombba, patentba, a fülbevalót szerintem már ezerszer kitéptük volna a füléből.

2016. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
enyém 2 éves de lebeszéltek róla...kicsiként nem akartam, mert számomra fura mikor a kopasz kis golyófejhez fülbevaló van, most meg lebeszéltek mert hogy már nagyon megviseli a fájdalom, de nem érti még az okát, tehát hogy ez másik szerint a legrosszabb kor rá...nem tudom, elfogadtam a véleményüket, ezért várok vele, 4-5 évesen majd megtudja már mondani, hogy szeretne e vagy sem.
2016. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem lövettük ki. Majd ha kéri nagyobb korában, támogatni fogom, és elviszem a megfelelő helyre.
2016. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét lányomnak 2 hónaposan lövettem ki, orvosi fém fülbevalóval. Utána fél évre cseréltük elöl kapcsos fülbevalóra. Nem volt vele semmi gond, ugyanígy csinálnám megint.
2016. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Nagyobbik lányomnak a védőnő bökte ki 7 hónapos korában, egy arany babafülbevaló lett beletéve. De az egyik cimpáján szorult, mert a lyuk feljebb került a kelleténél. Ki kellett azt a fülbevalót vennem, egy hónap múlva újra kellett szúrni, hogy jó helyen legyen. És még meg is viselte a lányomat, a védőnő nem engedte, hogy én fogjam le. Úgyhogy ezt megbántam. Főleg, miután a másik lányomnak szalonban lövettem be, gyors volt, pici ijedséggel, de szépen sikerült. Akkor a kislányom 1,5 éves volt.

Én 3-4 éves koromban, mikor belőtték, nagyon rosszul tűrtem, megijedtem, féltem, sírtam, és még emlékszem is rá. Tényleg vagy babakorban túl kell esni rajt, vagy inkább később, mikor a gyerek saját maga igényli.

2016. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 évesen lett fülbevalója, amikor ő kérte többször egymás után. Elmagyaráztuk, hogy fájni fog, közölte hogy nem baj, nem fog sírni. Egyszerre lőtték a két fülét (orvosi fém fülbevalója van) és tényleg nem sírt. Igen, máskor is pont így csinálnám.
2016. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
7 hetesen lövettem ki mindkét lányomnak. Orvosi fém volt benne majd kb. 2-3 hónap múlva raktunk bele aranyat. Szép egyformán sikerült és mondhatni épp hogy észrevették,inkább csak a hangtól ijedtek meg . Ha még egy lányom lenne ugyanígy 7 hetesen lövetném. Ja és a lányaim szeretik,hogy van fülbevalójuk :)
2016. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!