Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pénzzel tényleg minden megoldh...

Pénzzel tényleg minden megoldható? (Nem provokáló kérdés! )

Figyelt kérdés

A lényeg röviden: azt szeretném, hogy a babám tápszeres legyen a kezdetektől.

Az érdekelne, hogy ezt hogyan tudom a legegyszerűbben elintézni? Még a védőnővel erről nem beszéltem. Valaki esetleg tudna ebben segíteni? Azt tudom, hogy nyilván a doktornő írja fel, de mégis hogyan működik ez ilyen esetben? Őszintén mondjam el, hogy így szeretném. Van választási lehetőségem vagy kiskapukat kell keresni?



2016. aug. 25. 00:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Igen, kivéve az időhiány.
2016. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%

Lehet venni is anyatejet, de am kóstoltad már a tápszer ízét?

Rettenetes!

Elhiszem, ha félted a melleidet, de a gyereknek kell az érintés, és a testi kontakt, mert kihatással van a személyiségfejlődésére.

uh gondold át mielőtt károkat okozol.

2016. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként sem írja fel doktornő, honnan veszed ezt.. Simán vehetsz gyógyszertárban, vagy auchanban is milupát.

De előző nap lefejheted a tejed és üvegbe hűtőbe rakhatod, mert eláll.

Lehet fenntartani készletet hűtőbe.

2016. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Minek neked gyerek? Ha van lehetőséged akkor ne a xarral etessed már azonnal ahogy megszületik!
2016. aug. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

Azért hagyjuk már ezt a tápszer sz.r, meg ördögtől való dolgot. Nálunk pl. sem a bátyámnál, sem nálam nem volt anyunak teje, tápszeresek voltunk, és köszönjük szépen egészségesek voltunk, ill. ettől még semmivel sem kötődtünk anyuhoz.

Nekem sem volt tejem egyik fiamnál sem, igaz én pár hétig próbálkoztam, de megbolondulni azért nem akartam. A Nagy 4,5 éves ritkán beteg, a Kicsi 10 hónapos, eddig egyszer volt taknyos. És ahogy nézem, mindkettő eléggé kötődik. Normális anya nem csak akkor veszi kézbe és babusgatja a babáját, amikor szoptat szerintem. Baráti körben van olyan, aki szoptatás közben egyfolytában a telefonját nyomkodja, szóval baromira nem a kötődés kialakítása a lényeg, ahogy elnézem, utána meg leteszi a 9 hónapost a földre, és van,hogy két órán keresztül fel sem veszi, csak,ha nagyon muszáj. Na ettől nekem nem lesz valaki ANYA, hiába a ciciből jön a kaja.


Kérdező! Bár a leírtaktól függetlenül én azt mondanám,hogy próbáld ki a szoptatást, mielőtt döntesz, de ha végképp nem, akkor nem kell magyarázkodni. Megmondhatod, hogy te így szeretnéd, max. ha nagyon "kötekedős",akkor mondd azt, hogy nincs tejed.

2016. aug. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
semmivel sem kevésbé kötődünk- akart lenni
2016. aug. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%

A mi orvosunk kezzel labbal kapalt a szoptatasert.

Hiaba volt tejem,a gyerek nem hizott megfeleleoen,egyfolytaban sirt,nyugos volt.alig aludt.

Vettem a rossmanban tapszert,elindult a novekedese,tudott aludni.

Annyi,hogy recept nelkul dragabb.

Vegul kellett tapszert irnia,mert a sima tapszerbol nagyon sokat vissza bukott.de csak 4 hos koraban irt fel a doktorno AR es tapszert....azt is csak azert mert mikor lent voltunk az oltason,akkor is jo adagot visszabukott aranyom.pedig akkor mar 1,5 ora eltelt az etetestol.

Legy oszinte.a Te dontesed.En orultem volna ha tudom szotatni,ahogy az elozot is kizarolag szoptattam 10 hos koraig (addig nem fogadott el mast)es meg utana is 2 eves koraig cicizett.

Ugyan olyan egeszseges a kicsi is.meg sosem volt beteg,pedig a nagy azert hozott haza ezt azt.

2016. aug. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Kb. 700 ft különbség van, ha felíratod, vagy ha recept nélkül veszed meg. Vannak recept nélkül is ha tápszerek, egészen újszülött kortól. Beba HA sensitiv. Üdv: egy szoptatós anyuka 😊
2016. aug. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
ha = hipoallergén, csak visszaolvasva nekem sem volt egyértelmű a 'ha' a mondat közepén. 😊
2016. aug. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%

Én annyira lusta vagyok, hogy biztos, hogy nem akarnám a tápszert. :)

De biztosan írnak fel, de te is tudsz venni. Én láttam már drogériákban is.

2016. aug. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!