Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hoz már javulást a Neocate?

Mikor hoz már javulást a Neocate?

Figyelt kérdés

A ti babátoknál mennyi idő volt? Az enyém 11 hónapos, sose múlt el a hasfájása, bár a Pregomintól javult.

Holnap 2 hete hogy Neocate tápszert eszik. Olyat se kap ami nyomokban tartalmazhat tejterméket pl babakekszek.

Az biztos, hogy hasfájás, ma is hajnal fél 5-kor kelt ordítva azóta vagy 10-et biztos pukizott.


2016. aug. 25. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk egy hét volt,de kellettek mellé gyógyszerek is (sav és emésztési-felszívódási bajok miatt)

Az volt a baj,hogy csak 1 éves korig írhatták fel a havi 10-et,utána egyedi támogatásos lett fél évig.Aztán én vettem neten egy darabig,mire a követő tápszerét fel lehetett írni (neocate advance).

Ha felírták a havi 10-et,váltsd ki vagy tedd el a receptet,de írasd fel,amit csak lehet,mert az egyedi támogatást is kb 3-4 hét,mire elbírálják és vissza küldik és addig lesz tápszeretek.

2016. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Talán mintha lenne javulás már, de még mindig nem az igazi. Széklete jobb, már nem olyan zöld.

Egyéni támogatásról nem is tudtam. :)

2016. aug. 30. 09:03
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs különösebb javulás, csak egy jó nap lehetett. Már 3 hete kapja ezt a tápszert.


Valakinek van még tapasztalata? Kezdek kétségbeesni..

2016. szept. 4. 11:42
 4/8 anonim válasza:
Szia, mi lett veletek? Nálunk is puffad nagyon a neocatetol a kislanyom, biogaiat adik mellé igy könnyen jönnek a pukik es nincs hasfajas. Viszont ami engem aggaszt az az, higy kezd kivilagosodni sárgás barnasra a széklete, es az a normális ettől a tapszertol, ha zöld. Neked mi a tapasztalatod?
2017. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A székletre nem tudok okosat írni, mert 3-4 hete kapta a neocate-t mikor egyszer csak 1 foggal több lett, azt hittem a tápszer miatt hígabb a széklete. Közel 1 éves volt, azóta kiderült szója és tojásérzékenység is, meg egyebek, allergének közül nagyon keveset bír. Mire mindet ki sikerült tapasztani, akkor múlt el a hasfájása. Neked mennyi idős a baba? Mióta kapja a neocate tápit? Talán 2-3 hét múlva javult a helyzet de a fogzás miatt elég követhetetlen lett a helyzet.

A kislányom 4,5 hós, szerdán megyünk gasztrora, remélem megkapja a javaslatot és mivel ő mást nem kap, max az ő esetéről tudok beszámolni majd.

2017. nov. 19. 19:14
 6/8 anonim válasza:
2,5 hos. 3hete kapja a tápszert. O székrekedéses volt meg kiuteses. Aztan peptit irt a doki, de attil meg tibb kiutes lett igy en szereztem neocate tápszert, attól jobban lett a széklete is rendeződött. Aztan kontrollon a doki nem örült neki nyilván h megkerultem de felirta neki a neocatet, a kiuteseu is rendeződtek. Egyedül az ekcéma ami vissza-vissza ter. Eddig a széklete teljesen meregzold volt most egy bő hete valtozik. Illetve nyúlós hígabb, de a nyála habis is ugy en is ezt a fogcsirak mozgolodasanak tudom be
2017. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi újság azóta, kedves utolsó válaszoló?

A kicsi november 29-én kapott javaslatot Neocate-ra. Kb 2-3 hét alatt múlt el a hasfájás pedig az első 4-5 napban nem is enyhült kicsit se. A napokban a refluxot is elvágták.

2017. dec. 31. 12:58
 8/8 anonim válasza:
Szia! Minden rendben :) kicsit puffad még néha nyűgös miatta, de a gasztros mondta, hogy ez a tápszer puffaszt.a refluxa javulóban szerencsére, bár a nutriton sűrítőtől ment a hasa, úgyh rizspehellyel sűrítek neki, bevált! :)a savlekötőt sem emelte a doki. szerintem pár hónap és refluxot letudjuk :)
2018. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!