Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem agresszívan viselkedi...

A férjem agresszívan viselkedik a lányunkkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a lányunk. Tápszeres. Éjszaka én kelek fel hozzá általában, mert a férjem dolgozik, de tegnap éjjel ő kelt, mert ma szabadnapja van. Viszont én is felébredtem ugye, amikor sírni kezdett. És egy idő után azt hallom, hogy a párom szinte kiabál, hogy 'Miért sírsz már megint?', de olyan agresszívan, hogy még én is megijedtem. És utána gyorsan és hirtelen felállt a kanapéról, szegény gyerek meg csak ott sírt, aztán jó hogy le nem b***** szegényt a mi ágyunkra. Szinte rádobta az ágyra. És ha valami baja lett volna? Nagyon ijesztő volt látni, és nem csoda ha így sír szegény. Gyorsan felvettem és megnyugtattam, nem lett semmi baja szerencsére, de nem hagy nyugodni ez az eset. Nappal nem ilyen, nem értem miért történt ez. Valakivel történt hasonló? Mit tegyek? Nagyon mérges vagyok rá.
2016. aug. 25. 09:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%

A férfiak nagy része nem látja át a babákat

Sajnos nálunk is volt orfibálás mert hasfájós volt.

De inkább te kelj fel!

Nincs annyi türelmük!

Nem tudják kezelni A helyzetet és idegesebbek is ha nekik kell csinálni!

2016. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
Többször nem engedném, hogy ő keljen fel hozzá. És jól le is b.s.nám. Magyarázd el neki, hogy csak egy kisbaba, aki ösztönből sír, és nem azért, hogy titeket idegesítsen.
2016. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ő is nagyon hasfájós, kap Infacot és Colief cseppeket is, meg édeskömény teát, de csak ennyit használ. Nagyon sajnálom szegényt, hogy ír, mert tudom, hogy fáj neki. De annyira fáradt vagyok már! Amióta megszületett kb 3 órát alszok, azt is félórákban... Nem tudom, hol rontottam el... :(
2016. aug. 25. 09:25
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

hasfájós baba

erről nem tehetsz te se, senki se

de ha apuka most ilyen, milyen lesz később? én úgy leb.sztam volna, hogy csak nézett volna!!!!

2016. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Megertem, ha valaki faradt. De ez a baba alig megszuletett. Minden uj, mas neki. Turelem!

Beszelgess el a ferjeddel, remelem, teged nem ver, nem felsz tole.

2016. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

Első vagyok!

Sehol tök jó vagy!

Nem sok és kinövi!

Mi 3-4 hétig kinlódtunk úgy hogy nagylÁny is van.

Ne csözd le a férjed csak finoman közöld nen tetszett A stilusa!

Anyaoroszlánok vagyunk nyilván védjük!

De bird ki kinövi nemsoká!

Hidd el nekem!

Szopizik?

Vagy tápis?

2016. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem te rontottad el! Irassarok fel másik tápszert! Kell egy kis idő mire rendeződik megfelelő tápszer mellett is, de én mégegyszer nem várnám a csodát karba tett kézzel.

Még talán a Biogaia-t megpróbálhatjátok, az probiotikum, az is kb 1 hét mire hat.


A férjed meg ne hagyd, hogy keljen hozzá.

2016. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

Remélhetőleg többé nem fordul elő ilyesmi,dühös lettem,amikor olvastam a soraidat.

Tedd helyére a dolgokat...Egy baba rettentően törékeny teremtés,száz százalékban rád van utalva.Amikor sír,kommunikál.Éhes,fáj valamije,unatkozik stb. mint mi,felnőttek.De ő nem mondhatja,hogy "éhes vagyok,úgy ennék valamit fater b*meg"

Ha eddig esetleg nem esett volna le az apukának,ez így működik.És még fog is jó pár évig,amíg önállóbb nem lesz.

Nem is értem,mit érez ilyenkor egy felnőtt(?) felelősségteljes(?) ember?

Megjegyzem még,hogy a dobálás,rázogatás életveszélyt,halált is okozhat a csecsemőnek.Dugd a párod orra alá a cikkeket,ami erről ír.

2016. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy vedjuk, utolso. Mi lesz, ha jon a foga, a dac, a hiszti?
2016. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%

L átom mÁr bocsi tápis!

Ugyan ez volt nálunk.

Egy kis langyi meleg viz estere kamillával a babónkat megnyugtatta;

De úgy képzeld el hogy egész nap sirt estére dőlt ki mett nem maradt több szusz neki!

Este kamillÁs pancsi pocidörgölés lenyugodott evett aludt 3-4 órát.

2016. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!