Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérhetek tippeket babakocsiba...

Kérhetek tippeket babakocsiba szoktatáshoz?

Figyelt kérdés

1 évesem 2 hónapja hallani sem akar a babakocsiról. Azóta csatos hordozóban hordozom (előtte is használtuk, de nem ennyit).

Már mikor raknám be még itthon a kocsiba, már ellenkezik, sikít.

Férjem sokat dolgozik, mindenhova viszem magammal a kicsit(vásárlás, ügyintézés,séta), de már nem tudom hordozni.

10 kg, nekem pedig sérvem van, ami egyre jobban fáj, nem merem már hordozni.

Nem tudom mit tehetnék. Nem ülhetünk itthon egyfolytában séta nélkül, na meg néha boltba, postára stb. kell menni.

Mit tegyek, hogy hajlandó legyen beülni a babakocsiba?


2016. aug. 25. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam visszapaterolni a lányomat, amikor kiszállt a kocsiból. Pedig mindent megpróbáltam.
2016. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es ha a sikitas ellenere elindultok? Nem hagyja abba amint van mit nezni?
2016. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg a babakocsit érdekessé tenni.

Nálunk bevált, hogy a csatot próbálja összeilleszteni, a karfát a helyére pattintani, segíthet tolni, ha finisben vagyunk hazafelé. Valami fogdosnivaló, amit máskor nem kap meg? Kulcs, hűtőmágnes, felfűzött "100-as"(bevásárlókocsiba való érme 4-5 db)...

Muszály lesz először beletenni, ha tiltakozik is. Próbáld elterelni a figyelmét, valami tényleg érdekes dologgal. Én esetleg a rágcsálnivalót is bevetném így a kezdetekben.

Ha semmi nem használ, van karfás tricikli, abban is tolhatod.

2016. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk az valt be h vmi amit szeret a kezebe adtam, kiskonyv vagy kocsika vagy neha egy keksz. Ez volt olyan egy evesen.

Most mar masfelevesen van h magatol ul be ha tudja h megyunk haza a jatszorol, de az elobb emlitett modszerek meg mindig bevalnak ;)

2016. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!