Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mire szamithatok...

Szerintetek mire szamithatok ha a babanak hosszu fekete szempillai es kis kek szeme van int nekem. Bebarnul majd? Apukajanak a szeme nagy es barna. (Most 4 hos)

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 17:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, es an szoke ,a parom fekete, a baba pedig vilagosbarnas haju.
2016. aug. 25. 17:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Dettó, mint a mi kisfiunk.:) Kék szeműnek született, nagy, fekete szempillákkal, most lesz 6 éves. Nem változott.:)

Apukának kék szeme van, sötét haja, nekem zöldes-barna szemem és világos hajam. Annyi, hogy a kisfiunknak is világosabb haja van, de olyan világos, mint az enyém.

2016. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bebarnul, de nem 100%.
2016. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még bármi lehet.

A 6 éves lányom addig zöld szeme kezdett bebarnulni.


A kékből meg bármi lehet még.

Nem csak a szülők számítank, hanem az összes többi felmenő, akiket már nem is ismertek...

2016. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. A pupillak körül halvany vilagos szürkessargara valtozott a napokba... (vilagosabb mint a kek) nagyon nagyon kivancsi vagyok mi lehet ebböl....
2016. aug. 25. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Én olyasmit olvastam, hogy a legtöbb baba kékkel születik.akinek kék marad, annak a hónapok folyamán világosodik, ellenkező esetben sötétül.


Szerintem 6. hónap után már megmarad az akkori alapszine.


Gyermekem szeme csak halványult. Babaként állandóan csillogott, mintha valami átlátszo lakkréteg lenne rajta, mindig volt egy plusz fénye, mint ami világít, nos a kékség ugyan megmaradt, de már olyan mint nekünk, szóval nem csillog.

2016. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontosan hat hónapos koromban barnult be a szemem. Pedig anya remélte hogy kék szemű leszek 😂😂
2016. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!