Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a Babámmal?

Mi történt a Babámmal?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni..Van egy 14 hós Kislányom aki eddig minden képzeletemet felül múlta..Barátságos, mindig mosolygós, örök mozgó, mindenkinek okoz sok-sok jó pillanatot..Kb 2 hete viszont teljesen megváltozott..Nagyon nagyon hisztis, rengeteget sír, van hogy csak úgy rákezdi..Jön az egyik örlő foga gondolom zavarja, de senkire nem mosolyog, akárhova megyünk kapaszkodik a lábamba nem mozdul sehova..Nem eszik csak nagyon keveseket, éppen amennyit bele tudok tuszkolni..Sokszor ébred síeva..Eddig imádta a gyerektársaságot, most azt sem díjazza..Mit ronthattam el??Olyan mintha depis lenne..:(..Itthon ülünk egész nap mert úgy veszem észre hogy sehol nem érzi jól magát..Még a játszin sem..Szerintetek ez lehet szeparációs szorongás??Elmúlik majd??Más tapasztalt már ilyet??Visszakapom a mosolygós Babámat?? 11 hós kora óta jár, szóval nem hinném hogy mozgás fejlődés..
2016. aug. 25. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga miatt ilyen. Nálunk ugyan ez a helyzet, kisfiam 19 hónapos az egyik szemfoga jön. Ő is sírva ébred , sokszor elkezd sírni amin hallom hogy fájdalmas sírás. Van hogy úgy elkezd vergődni mint a partra vetett hal. Ilyenkor nem engedi hogy felvegyem, ellök, rúg. Utána mikor csitul a fájdalom akkor meg oda bújik és el nem mozdul az ölemből, remélem nemsokára áttöri és utána jobb lesz. Es persze alig eszik pedig nagyon jó evő. Nem rontottàl el semmit hidd el.
2016. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Betu ***** válasza:
A foga is lehet. Meg szerintem dackorszak kezdete. A kisfiam is egy àlomgyerek volt, viszont most 17 hónapos és egy hisztigép, pedig odafigyelünk és próbáljuk következetesen nevelni. Na de az egészséges fejlődés rèsze a hiszti feszegeti a hatârokat. Túl lesz mindenki rajta egyszercsak remélem mert igen idegorlo tud lenni. 😀Nyugi biztosan ti is túl lesztek rajta egyszer.
2016. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongásos időszak volt már nálatok?
2016. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szep. szorongás. Mintha a fiamról írtál volna...ő is barátságos, mosolygós, nyitott baba volt, most fel az idegenektől, szegyellős, bújik, anyas is lett és mindig olyan komoly...ez teljesen normalis életkori sajátosság. Biztos a foga is bántja ráadásként. El fog múlni, ne aggódj!
2016. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!