Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba szempontjából önzőség...

Egy baba szempontjából önzőség lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan társat, akivel jól kijövünk hosszabb távon, és babát is szeretne. Önző dolog lenne donort keresni a teherbeeséshez, majd egyedül nevelni a babát ?
2016. aug. 28. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Miből gondolod,hogy a gyerekkkel jól ki fogsz jönni hosszútávon??
2016. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen önzőség,a kérdésed is mutatja,hiszen azt nézed neked mi lenne a jó.Nem izgat,mikor majd kérdezgetik tőle,miért nincs apja.Minek kell ennyire a gyerek?Még párban nevelni is necces néha,nemhogy egyedül,önként ezt választva.Hát bolond vagy komolyan,és éretlen.Inkább azon gondolkozz,miért nincs párod,mert nem hiszem,hogy mindenki hülye csak te vagy helikopter.
2016. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Más bele sem gondol, úgy csinál és tart meg gyermeket kalandból...

Kérdező legalább a baba szemszögéből is nézi.


Szerintem ismerkedj mindenkivel, ha még lightosan is indul, nagyobb az esély normális családra.ezt add meg magatoknak, ne add fel.

Ismerek olyanokat, akik úgy jöttek össze, hogy csak szex lesz, most meg mintacsalád, a férj él hal értük :)

2016. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha akarsz babát akkor tegyél érte!

De azt tudd hogy nagyon nehéz egyedül!


Jól gondold át mielőtt belevágsz!

2016. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hosszú táv azért nem jön össze mert nem az alapján keresek hogy szeretne e gyereket a férfi. Később kiderül hogy nem, én pedig igen és elkezd leépülni a kapcsolat. Én sem szeretném hogy a gyerekem apa nélkül legyen, de vágyom rá hogy legyen baba. Ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki tud tapasztalatokkal segíteni.
2016. aug. 28. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
társkereső oldalon keress úgy, hogy a társkeresés célja házasság és gyerek.
2016. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ide eddig olyan írt, akinek szerencséje van és együtt tudják nevelni a gyereket az apukával. Nagyon sokan vannak, akik még a gyerek születése előtt vagy hamarosan utána elváltak. Lehet hogy a gyerek boldogabban fog felnőni egy olyan családban ahol nincs veszekedés, nem kényszerből maradnak együtt a szülők. Lehet lepontozni, de én megértem a kérdezőt és azt mondom ha van anyagi háttere és segítsége, vágjon bele.
2016. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!