Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetest hogy lehet korábbi...

6 hetest hogy lehet korábbi esti lefekvésre bírni?

Figyelt kérdés
Testvére másfél éves, 8kor alszik, 7 körül kel. A kicsi igény szerint szoptatott, kezdetben jó alvó volt, már nehezen altatható el, 5 perc után riad sokszor, ahogy leteszem. Sokszor 11 óra, mire este le lehet tenni, tágra nyílt szemekkel van fent, van, hogy nem jó neki semmi. Nem hasfájós, néhány puki, székelés nehezebb csak.
2016. aug. 29. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pici babát sehogy. A 11 óra ideálisnak mondható. Ha valamennyire végigalussza az éjszakát, korábbi elalvással nagyon korán kelne szerintem. Egy ekkora baba kb. 6 órát alszik maximum egyhuzamban.
2016. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Heni915 válasza:
Picinek hatkor fürdettem 8 9 óra felé már aludt. Fürdés előtt szórakoztasd hagyd pucérkodni beszélj neki aztán ha anyatejes adj cicit utána én mindig énekeltem büfi közben. Ha nem akart aludni adtam megint cicit. Az nyugtatja a babát. Vagy esetleg fektesd a mellkasodra a szívverésed is nyugtatja. Mi már 6 hónaposak vagyunk még mindig így altatom.
2016. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 6-kor fürdünk és 7-kor alszik max 8.

Mi Azért alszunk igy mert napközben alig alszunk vagy semmit sajnos!

Talán a nappali alvást ha előrêbb hozod akkor pár nap és lehet át áll!

2016. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!