Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor mentek sétálni...

Hogyan és mikor mentek sétálni a babátokkal?

Figyelt kérdés

első babám hamarosan megszületik bármelyik pillanatban jöhet de 15.ére vagyok ki írva.

nincs anyukám se anyósom és a védőnőre se számíthatok nagyon így nagyon kezdő vagyok.

arra lennék kiváncsi ti mikor mentetek először és hogyan sétálni a babával?

illetve a tejcsit vagy tápszert vittetek magatokkal?


2016. aug. 29. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

kb 3 hetes korában vittem először

eleinte mindig alvásidőben

nem vittem semmit, 3 óránként szoptattam, addigra mindig hazajöttem

2016. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Kb 1 hetesen(nyáron) vittem ki először levegőzni az udvarra, kb 2 hetesen sètálni. Csak az utcánkban fel-le kicsit, nem vittem semmit.

A 6 hetes mèrèsre már babakocsival mentünk(40 perc oda, 40 vissza) mamámnál etettem meg, lefejt tejjel. Oda teljes menetfelszerelèsben mentünk, megpakolt pelenkázótáskával. ;)

2016. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Már másnap miután hazaértünk a kórházból mentünk sétálni, 6 napos volt. Mi kb du 6 körül szoktunk menni, akkor már nincs olyan meleg. Nem viszek semmit, csak egy kis vizet neki cumisüvegben, vagy édeskömény teát mert hasfájós. Magamnak is viszek innivalót, meg egy plusz takarót ha nagyon gyorsan lenne nagyon hideg.
2016. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Ja és 1-2 órát szoktunk sétálni, nem szokott felébredni, evés után megyünk mindig.
2016. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat mindenkinek ment a zöld jel :)
2016. aug. 29. 13:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Kertes házban lakunk, nyitva ajtó, ablak, május végén született, 30 fok volt.


Ő a kisebbik gyerek volt, már másnap kiültem vele a kertbe, az árnyékba délután amikor jobb idő volt. A nagyobbacska i akart menni az udvarra. A nagy télen született, ott más volt a helyzet.

2016. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kb 1 hetes volt mikor el kellett vinnem a védőnőhöz szóval az volt az első sétánk. kb 10 perc oda és 10 vissza. Babakocsival mentünk, mózes volt a vázon, jól be volt öltöztetve mert január volt, vittem egy kis lefejt tejet cumisüvegben. Rendszeres sétára szerintem 3-4 hetes korában vittem először 20 percre majd mindig többre, ilyenkor nem vittem magammal semmi kaját, hiszen csak a közelben sétáltunk, és ha nagyon sirt már húztam is haza :)
2016. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 2hetesen vittem először (most 4hetes,nyári baba). Szoptatom,nem szoktam neki vinni semmit,idő szerint felöltöztetem,de mindig van a táskában plusz ruha,ha véletlenül szükség lenne rá. Magamnak szoktam vinni vizet. 2szoptatás között kb. 2órát szoktunk sétálni délutánonkénk ahogy éppen kijön (igény szerint szoptatom),jókat alszik közben. Mire megéhezik,addigra mindig hazajövünk :)
2016. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi is 3hetesen mentünk sétálni amikor időnk volt.

Tettem olyan hőmérsékletű vizet a termoszba ahogy itta adagolós edénykébe a tápszert és elmentünk na ne teát vagy vizet. Ha véletlenül meg éhezett vagy be mentünk valakihez nem kelett haza rohanjak.

És nagyon sokaig sétáltam vele.

Most is szoktam egy éves és mikor van a délutáni alvás kb 5-6fele akkor megyünk de most csak teát viszek mire haza jövünk addigra kell egyen.

Sajnálom higy egyedül vagy férjed sincs ithon? Szörnyű egyedül nekem se segített sokat anyósom,meg anyu amenyitt tudott segített,Férjem külföldön dolgozik ugyhogy elég nehéz volt.

Minden jót neked és könnyű szülést.

2016. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségeteket és köszönöm remélem minden rendben lesz.

anyósom messzebb lakik és sokat dolgozik még van 2 éve a nyugdíjig nem is akarok rákényszerülni tudom hogy nehéz lesz de megoldom valahogy csak csak :)

férjem itthon van de sajnos reggeltől estig dolgozik csak hétvégén lesz itthon

2016. aug. 29. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!