Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szep. Szorongás miatt lehet...

Szep. Szorongás miatt lehet rosszabb az éjszaka?

Figyelt kérdés
16 hónapos. Fogzik, biztosan az is zavarja. Kb. 2-3 hete kezdődött, hogy nagyon anyás lett. Egyértelműen a szep. szorongás tüneteit produkálja. Egyebkent sose volt túl jo alvó, ejjel 1-2 alkalommal fel szokott ébredni átlagban. De az utóbbi 2-3 napban mar katasztrofalis az éjszaka. Többször is felébred, engem akar, van, hogy mar egyutt is alszunk.... Sokszor nehezen nyugszik meg mellettem is, vergődik, forgolodik stb. Van hogy 1 ora alatt alszik vissza. Nem sir, csak dobálja magat, van hogy nekiáll mászni, feláll...az apját nem fogadja el, pedig eddig ő is szuperül vissza tudta altatni. Fogzas es szep.sz. lehet a háttérben? Mar igy is hozzászokott azt hiszem az egyutt alvashoz, de felek mostmár minden elrontodik végleg... Tanácsok?
2016. aug. 30. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem a kisfiam sokszor mocorog meg néha felsír ha jön a foga de mire felállnék az ágyból alszik is tovább. De amikor szeparációs szorongás van (igaz csak az első hullámon vagyunk túl), akkor ilyen nincs. Nem alszik vissza csak úgy. Engem követel ehhez. Egyébként volt átaludt éjszaka attól, csak nem sok.
2016. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudtam nézni a válaszokat. El vagyok keseredve mar kissé. :(
2016. aug. 30. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!