Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 4-5 hónapos tápszeres...

A ti 4-5 hónapos tápszeres babátok mennyit eszik és hány óránként?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból mennyi kg és cm? :)


(legfőképp olyan érdekelne aki amúgy is nagy súllyal született)



2016. aug. 31. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

38+4 naposan 3490g es 52 centivel.

Most 5 hos 9050g volt egy hete es 71 centi.

Napi 5 szor 210et eszik.neha 6szor.ejszakat atalussza,akkor nem eszik.

2016. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyem ugyan most 5,5 honapos de! 4 honaposan kezdtem gyumivel kostoltatni delelott tizorai idoben. Delutan szinten kostolas celjabol sinlacot kapott. Ezenkivul reggel es delben (a kostolas utan mar nem kert tapszert akarmilyen kis adagot evett) valamint a delutani sinlac utan es vacsira tapszert kapott, illetve hajnalban meg egyszer kelt. Sosem evett 140gr elkeszitett tapinal tobbet, de sokszor meg abbol is hagyott. 5honaposan elertuk hogy gyumibol, es sinlacbol egesz adagot megevett, ami nala 120-140 gr etelt jelent, es az mar nagy szo. Ugyhogy elkezdtuk delre is a zoldsegpureket, csirkemellhusival kombozva, ebbol is megeszi a fent emlitett adagot. A glutent mostanaban tervetem bevezetni. Tapit mar csak reggel es este, valamint meg mindig hajnalban kap. De a reggelit sokszor nem issza meg, es meg mindig 140ml elkeszitett tapirol beszelunk. Estere 180-at adok neki, abbol is hagy altalaban 10-20 ml-t. 3 honapos koraig kizarolag anyatejes volt, aztan annyira megcsappant a tejem, hogy akarmit csinaltam, egyre tobbszor kellett a tapszer kiegesziteskent. 4 honapos kora utan kicsivel teljesen kimerultem. Viszont a tapszerbol sose evett annyit mint kellett volna, ezert gondoltam, hogy elkezdem a kostoltatast, es bejott neki ;-) Most pontosan igy nez ki a napirendje. Fel 8 koruk tapszer, keves sajna. Fel 10 korul gyumolcs, del elott kicsivel fozelek, ha nem eszi meg mindet, mert elfarad es bealszik, azt rogton felkeles utan fel 3 korul potoljuk. Nekem nagyon fontos, hogy a napi fott kaja mennyiseget megegye. Ekkor az uzsi vagyis a sinlac (neh megint gyumolccsel) fel 5 korulre tolodik. 8 korul pedig furdes utan kozvetlenul vacsi tapszer, es kozben el is alszik. Hajnal fel 4 korul szokott meg tapszert kapni. Ha az ebed idoben elfogy, akkkor fel 4-4 korul uzsi, es aztan mar csak vacsi. O ennyit igenyel, de igy is szepen gyarapszik, es miota megy a hozzataplalas, sokkal kiegyensulyozottabb jokedvubb baba.
2016. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3, 3 és fél óránként átlagba 150 ml-t. 180-at csinálok van hogy bepuszilja van hogy 90-et hagy van hogy 130-at eszik, változó :) napi 6x.

3780gr 53 centivel született most 9 kiló és 70 centi körül.

4 hónapos nagyfiú :)

2016. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!