Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a fiam es mi meg...

4 honapos a fiam es mi meg mindig ott tartunk hogy alig tudok fözni meg takaritani. A ferjem meg mar furan nez egy kicsit . Normalis meg ez az allapot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ennek mi az oka? Nem derül ki a kérdésből
2016. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de ha elindul kúszni, mászni még rosszabb lesz... :DDDDDD Nekem hét hónaposom van, már közlekedik, pakol, ajtót, fiókot nyitogat, zsinórozik, stb. Amikor alszik, én akkor próbálom csinálni a házimunkát, mit egy kapkodó őrült.


Amikor olyan idős volt, mint a tiéd, még sírós, hasfájós volt nagyon napközben, akkor az akadályozta. 5-6 hónaposan volt egy kicsit nyugisabb időszak, amikor már nem sírt, de még nem közlekedett, már rajta kell tartani a szememet, nincs el a járókában amíg mondjuk megfőzök, felmosok, így a dolgok nagy része az alvásidőre tömörül. Ami nem valami sok naponta, 2*1-1,5 óra ha jó napja van. Pihenőszékben változó, hogy elvan-e kicsit, de órákig ott sem ülhet, amíg dolgozom.


Szóval igen, abszolút normális... szerintem ez idővel csak nehezebb lesz, ha majd még jobban közlekednek, cirkálnak az egész lakásban. Kitartás! Másnál is ez van!

2016. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát attól függ miért, ez nem derül ki. Ha egész nap ordit látástól vakulásig már 4honapja es 3-4 órákat alszol egy nap és még mindig fáj mindened akkor érthető. De ha nem, akkor próbáld minél elobb összeszedni magad.
2016. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez csak ennél rosszabb lesz. Ahogy írták, mozogni fog. Menni kell utána. Majd jön a szeparációs szorongàs, akkor meg majd ő megy mindig, mindenhova utánad. Az én egy évesem folyton láb alatt van, mi már kifele jövünk a szepából, de így is sokat keres.

Fejtsd ki pontosan, mi az oka, hogy nem haladsz. Akkor hátha tudunk segíteni.

2016. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, van-e valami egészségügyi vagy egyéb ok (alig pár órát alszol egy nap) a háttérben, de alapesetben szerintem nem normális.
2016. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nagyon akarsz akkor meg tudod csinálni. nekem még egy hónapos sincs a kicsi és 2 naponta főzök, meg minden nap megyünk boltba, pékségbe. mert a nagynak muszáj adni meleget. ennyi. ha neked a második lenne megoldanád :)

nyilván nem tartod fontosnak és abban igazad van, hogy inkább a háztartást "tojd" le mint a kicsit :)

2016. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

én ebben a korában, max vendégek miatt voltam képes a gyermek rovására megcsinálni cakkpakk mindent.(a kicsi kiágyban, esetleg sírva :(, de égető volt :()

de napi szinten kizárt.

2016. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szoval, az a helyzet hogy majdnem 10 kilo,(70centi) csak velem akar lenni, cipelni kell egesz nap, különben olyan szinten keservesen ordit hogy azt hiszik a szomszedok h bantom. Ha alszik csak a mellem napközbe,ha megerzi h otthagyom Sir 5 percen bellül es nem tud visszaaludni. Igy vele alszom 1 honapja, elötte probalkoztam,de nem sikerült... Este alszik de addigra en is Hulla vagyok. Kendöbe nem tudok mozogni,hajolni azert nem megy a munka. 1. Gyerek
2016. aug. 31. 21:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja es amint beterek egy üzletbe razendit... A szabadba elvan,de csak 1 honapja kb..
2016. aug. 31. 21:58
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.
2016. aug. 31. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!